jak szybko się odkochać
jak szybko się odkochać

Zakochałaś się bez wzajemności? A może masz za sobą rozstanie? Sprawdź, jak szybko odkochać się w chłopaku i przestać cierpieć.

Wyrzucenie z głowy kogoś, kogo darzyło się uczuciem nie jest niestety proste. Bez względu na to, czy byliście razem, czy nie, ból spowodowany złamanym sercem zawsze jest silny.  W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak odkochać się w chłopaku. Skorzystaj z naszych porad, a szybko zapomnisz o niespełnionej miłości.

Jak szybko odkochać się w chłopaku?

#1. Daj sobie czas na „żałobę”

Jeżeli będziesz dusić w sobie emocje i za wszelką cenę próbować udowodnić sobie oraz innym, że wszystko jest w porządku, w którymś momencie możesz wybuchnąć. Pozwól sobie na kilka dni żałoby. Wypłacz się, jeśli tego potrzebujesz i nie miej wyrzutów sumienia z powodu użalania się nad sobą. Każdy ma prawo do bycia smutnym. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zamknąć ten rozdział.

#2. Pozbądź się wszystkiego, co Ci o nim przypomina

Szybciej odkochasz się w chłopaku, jeśli pozbędziesz się wszelkich pamiątek, które Ci o nim przypominają. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowa na to, aby wszystko wyrzucić, schowaj to do pudła i nie zaglądaj tam, dopóki emocje nie opadną.

#3. Przestań rozpamiętywać dobre momenty

Wspominanie wszystkich dobrych chwil lub każdego gestu wykonanego w Twoim kierunku nie jest dobre. To sprawia, że świeżo zabliźnione rany są cały czas rozdrapywane na nowo. Spróbuj przypomnieć sobie wszystkie złe momenty. Nie chodzi o to, aby poczuć się jeszcze gorzej, ale żeby uświadomić sobie, że nie ma czego żałować.

#4. Poproś o wsparcie najbliższych

Przyjaciele i rodzina są od tego, aby Cię wspierać. Przede wszystkim powiedz im o całej sytuacji, aby nikt przypadkiem nie palnął czegoś, co mogłoby Cię zranić. Poproś, aby byli przy Tobie w trudnych chwilach, a z pewnością szybko poczujesz się lepiej.

#5. Wyobraź sobie chłopaka w kompromitującej sytuacji

Zamiast wspominać chłopaka i idealizować go w myślach, spróbuj ośmieszyć go w swojej wyobraźni. Chyba, że on faktycznie zaliczył jakąś wpadkę – wtedy wystarczy, że będziesz to często wspominać. Jeżeli skutecznie „obrzydzisz” sobie w myślach chłopaka, szybciej się w nim odkochasz.

Udało Ci się kiedyś skutecznie odkochać? Daj nam znać, jak tego dokonałaś!

Czytaj także: Czy warto wracać do ex?

jak szybko się odkochać
jak szybko się odkochać

1 KOMENTARZ

  1. skandal żeby nastolatki się zakochiwały, moim skromnym zdaniem to nie czas na chłopaków tylko na NAUKĘ!!!! później mamy zdziwione ze w ciąży córka lat 13… takie porady są niepotrzebne w tym wieku najlepsze na rozstanie to nauka bo to potęgi klucz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj