Masz chłopaka i nie umiesz wygospodarować wolnego czasu na Wasze spotkania? Podpowiemy Ci, jak to zmienić!

Nie jest łatwo pogodzić naukę i obowiązki szkolne (szczególnie jeśli w grę wchodzą jeszcze np. zajęcia dodatkowe) z miłością. Jak w takiej sytuacji znaleźć czas dla ukochanego i nie obniżyć przy tym swoich wyników? Jest to możliwe! Czytaj dalej, aby poznać nasze sposoby na znalezienie czasu dla chłopaka w roku szkolnym.

Jak w roku szkolnym znaleźć czas dla chłopaka

#1. Ucz się na bieżąco

Poświęć każdego dnia czas na powtórzenie materiału, dzięki czemu przed sprawdzianem będziesz miała mniej nauki. Im mniej czasu będziesz musiała poświęcić na zakuwanie przed testem, tym więcej będziesz mogła go poświęcić na spotkania ze swoim ukochanym.

#2. Wykorzystuj każdą wolną chwilę

Naucz się nie marnować czasu. Powrót do domu zajmuje Ci godzinę? Zamiast bezsensownie patrzeć w okno, zacznij czytać notatki lub obowiązkową lekturę. Podczas przerwy w szkole włóczysz się po korytarzu bez celu lub malujesz usta w łazience? Zajrzyj do książek lub przygotuj sobie plan działania na dalszą część dnia!

#3. Ucz się razem z chłopakiem

Oczywiście ta nauka nie będzie z pewnością tak bardzo owocna, jak w momencie uczenia się w samotności, ale mimo wszystko warto spróbować. Możecie się wzajemnie przepytywać, a skorzystacie na tym oboje.

#4. Rozplanuj sobie naukę

Dzięki temu niczego nie pominiesz, a dodatkowo uda Ci się wszystko ułożyć w taki sposób, aby znaleźć jeszcze czas na spotkanie z chłopakiem.

Pamiętaj, że nauka powinna być dla Ciebie w tym momencie priorytetem, dlatego nie pozwól aby randki miały negatywny wpływ na Twoje wyniki. Wszystko jest kwestią organizacji.

Czytaj także: Co zrobić, żeby ON zawsze za Tobą szalał?

spotkania z chłopakiem

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj