Źródło: Pinterest

Jesteś już w stałym związku, macie długi staż za sobą, a Ty ciągle zastanawiasz się, co zrobić, aby ON zawsze za Tobą szalał? Już o tym nie myśl! W tym wpisie pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Aby rozkochać go w sobie na zabój, musisz po prostu poznać zasady funkcjonowania mężczyzn. Wtedy wszystko stanie się proste. My kobiety, często nie rozumiemy swojej drugiej połówki (i odwrotnie). Wystarczy stosować się naszych rad, a Wasz związek będzie rozkwitał.

Co zrobić, żeby ON zawsze za Tobą szalał?

#1. Przestań za nim biegać! Zapewne to Ty cały czas angażujesz się w Wasz związek. To Ty starasz się, aby związek był trwały. Teraz sobie odpuść! Faceci nie lubią być osaczani. Daj mu więcej swobody. Jeżeli Cię kocha, to zauważy zmiany i sam zacznie się starać. Wtedy Wasz związek stanie się jeszcze piękniejszy.

#2. Dbaj o siebie! Faceci są wzrokowcami. Może to przykre, ale często zwracają uwagę na wygląd. Pewnie Twój mężczyzna ciągle zapewnia Cię, że pięknie wyglądasz w piżamie i na pewno ma rację! Ale lubi także jak raz na jakiś czas wystroisz się specjalnie dla niego.

#3. Wychodźcie na randki! Wydaje się, że randki są dobre tylko na początku związku, ale to nieprawda! Gdy jesteście ze sobą długo, to wkrada się rutyna. Zwalcz ją, nie daj się jej! Bądź oryginalna. Zabierz swojego partnera na romantyczny spacer lub kolację, która najlepiej sama przygotujesz. A zobaczysz, że ON oszaleje na Twoim punkcie.

#4. Bądź szczera i radosna! Faceci nienawidzą plotkar. Za to kochają dziewczyny prawdomówne. Zawsze mów prawdę, bądź szczera i nigdy go nie okłamuj. Eksponuj swoją radość z związku naokoło, a Twój blask szczęścia go oczaruje!

#5. Bądź sobą! Nie udawaj nikogo innego, ponieważ po pewnym czasie wyjdzie wszystko na jaw. A on wtedy bardzo się na Tobie zawiedzie. Faceci nie lubią sztuczności. Zachowuj się przy nim swobodnie, a on na pewno to doceni. Nie zmieniaj się, bo ON przecież Ciebie taką pokochał!

Napisz nam w komentarzu co Ty robisz, aby on za Tobą szalał!

Czytaj także: Jak poderwać chłopaka?

Co zrobić, żeby ON zawsze za Tobą szalał?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj