Źródło: Pinterest

Podoba Ci się dwóch chłopaków jednocześnie i nie wiesz, którego z nich wybrać? W tym wpisie pomożemy Ci podjąć decyzję!

W życiu nie zawsze jest tak, jakbyśmy chciały. Czasami podoba nam się ktoś, komu my się nie podobamy albo odwrotnie. Zdarzają się również inne sytuacje, np. podoba nam się dwóch chłopaków naraz i nie wiemy, którego wybrać. Właśnie taki przypadek chcemy dzisiaj rozważyć.

Jak wybrać spośród dwóch chłopaków?

Co zrobić w sytuacji, gdy podoba Ci się dwóch chłopców?

Podjęcie takiej decyzji nigdy nie jest proste. Jeśli dobrze tego nie przemyślisz, możesz mieć później wątpliwości czy postąpiłaś słusznie. Przede wszystkim nie rób nic na szybko i daj sobie czas na przemyślenia.

#1. Lista zalet i wad

Z pewnością obaj kandydaci do Twojego serca różnią się od siebie. Z tego powodu ciężko jest ich porównać, ale nie jest to niemożliwe. Zacznij od zrobienia listy zalet i wad obu chłopców – wypisz to sobie na kartce. Dzięki temu będziesz miała wszystko czarno na białym.

#2. Twoje wymagania

Każda z nas ma pewne oczekiwania względem wymarzonego chłopaka. Mogą to być zarówno cechy charakteru, jak i cechy wyglądu. Zastanów się, jak to jest w Twoim przypadku i porównaj tę listę z zaletami oraz wadami Twoich kandydatów. Sprawdź, któremu bliżej do Twojego ideału.

#3. Kieruj się nie tylko sercem

Być może do któregoś z chłopców ciągnie Cię bardziej (bo np. jest przystojniejszy albo bardziej zabawny). Zanim jednak go wybierzesz, posłuchaj też głosu rozsądku. Czy on jest odpowiedzialny? Jaki ma stosunek do nauki? Czy dba o swoje zdrowie? To tylko przykładowe pytania – Ty możesz mieć inne, bo przecież dla każdego ważne są inne rzeczy.

#4. Ich zaangażowanie

Z pewnością obaj kandydaci próbują zdobyć Twoje serce, ale być może któryś z nich stara się bardziej? Weź to pod uwagę podczas dokonywania wyboru!

#5. Chłodna kalkulacja

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Nie zawsze jednak się to sprawdza. Wyobraź sobie na przykład taką sytuację: Twój chłopak uwielbia imprezować i chce wieczorem wyjść na miasto. Ty z kolei uwielbiasz oglądać filmy, przykryta ciepłym kocem, popijając herbatę. To może być dla Was problematyczne, choć wcale nie musi! Jeśli oboje będziecie umieli iść na kompromis, to powinno Wam się udać. Tak czy inaczej przyda się chłodna kalkulacja i przeanalizowanie różnic między Tobą i każdym z kandydatów.

Czytaj także: Czy można kochać dwóch naraz?

Jak wybrać spośród dwóch chłopaków?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj