Razem z chłopakiem ,,dostałaś” w pakiecie jego przyjaciółkę? Sprawdź, jak znaleźć z nią wspólny język!

Przyjaciółka chłopaka bywa często kością niezgody pomiędzy partnerami, ale wcale nie musi tak być. Sprawdź, jak ją zaakceptować, a może nawet polubić, aby nie stała się ona przyczyną Waszych konfliktów.

Jak zaakceptować przyjaciółkę chłopaka?

#1. Nie skreślaj jej od początku

Wiele dziewczyn już na starcie jest wrogo nastawiona do koleżanek swojego chłopaka. Nie zawsze jednak przyjaciółka Twojego ukochanego chce rozbić Wasz związek. Zamiast od początku spisywać ją na straty, spróbuj ją wpierw poznać i dopiero wtedy wyrobić sobie na jej temat opinię.

#2. Wyobraź sobie odwrotną sytuację

Być może sama masz (lub miałaś kiedyś) jakiegoś kolegę bądź kilku. Jeżeli tak, to zapewne nie każdy z nich został Twoim chłopakiem. Wobec tego powinnaś mieć świadomość, że nie każda przyjaciółka Twojego ukochanego to jego potencjalna dziewczyna.

#3. Spróbuj odkryć jej zalety

Skoro Twój chłopak lubi tę dziewczynę, to musi mieć jakiś powód. Oznacza to, że ta dziewczyna ma jakieś zalety, nawet jeśli na pierwszy rzut oka są niewidoczne. Może w takim razie spróbujesz je odkryć? Twój chłopak na pewno będzie szczęśliwy, widząc że dajesz szansę jego znajomej.

#4. Porozmawiaj szczerze z ukochanym

Dopóki nie powiesz chłopakowi o swoich uczuciach, on nie będzie o nich widział. Brzmi banalnie? Taka jest prawda! On się nie domyśli, że np. czujesz się zagrożona. Powiedz mu o wszystkim, co Cię trapi, bo tylko w ten sposób on będzie mógł zareagować.

#5. Dąż do spotkań w większym gronie

Jeżeli Twój chłopak i jego przyjaciółka spotykają się najczęściej sami, a Tobie to nie odpowiada, to postaraj się to zmienić. Zaproponuj, żebyście spotkali się w 3 albo w jeszcze większym gronie. Być może oni mają swoje sprawy, ale wyjście również z Tobą (choćby od czasu do czasu) nie powinno stanowić problemu.

Czytaj także: Jak się dogadać z drugą połówką?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj