Źródło: Pinterest

Chciałbyś zrobić dobre wrażenie na dziewczynie, podczas Waszego pierwszego spotkania? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak powinieneś się zachować!

Pierwsza randka to swoisty test dla obojga. Od przebiegu spotkania zależy w dużej mierze to, jak znajomość będzie się dalej rozwijać. Nic więc dziwnego, że wiele osób odczuwa z tego powodu duży stres. W tym wpisie podpowiadamy, jak zrobić dobre wrażenie na dziewczynie, z którą umówiłeś się na randkę.

Jak zaimponować dziewczynie na pierwszej randce?

#1. Podaruj jej kwiatka

Może wydawać Ci się, że to zbędny gest, ale uwierz, że każda dziewczyna ucieszy się z takiego drobnego prezentu. Nawet, jeśli spotkanie okazałoby się niewypałem (co prawdopodobnie się nie wydarzy), pozostanie po nim miła pamiątka.

#2. Pokaż dobre maniery

Podczas spotkania zachowuj się jak dżentelmen. Przepuść dziewczynę w drzwiach, weź od niej kurtkę i nie przerywaj, kiedy mówi. Poza tym pamiętaj o dobrych manierach – nie mów z pełnymi ustami, nie czkaj i nie przeklinaj.

#3. Zadawaj pytania i słuchaj odpowiedzi

Zadawanie pytań to świetny sposób na podtrzymanie rozmowy. Ważne jednak, abyś słuchał uważnie, co dziewczyna mówi. W ten sposób pokażesz jej, że faktycznie jesteś nią zainteresowany.

#4. Pamiętaj o komplementach

Większość dziewczyn lubi słyszeć miłe rzeczy na swój temat, choć są i takie, które poczują się zawstydzone. Najważniejsze, żebyś zachował umiar, bo ciągłe prawienie komplementów będzie mało wiarygodne.

#5. Staraj się wyluzować

Nie jest łatwo ukryć zdenerwowanie, jednak im bardziej będziesz spięty, tym randka będzie mniej udana. Spróbuj zmienić swoje myślenie i podejść do tego na luzie. W końcu w randkach chodzi o to, aby miło spędzić czas z drugą osobą, a nie przejmować się tym, jak się wypadło.

Czytaj także: 5 sygnałów, że masz u niej szanse

Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj