Jak poderwać starszą dziewczynę?
Źródło: Pinterest

Wpadła Ci w oko dziewczyna i chciałbyś wiedzieć, czy masz u niej szanse? Oto 5 sygnałów, które świadczą o tym, że masz zielone światło!

Kiedy ktoś zaczyna nam się podobać, chcielibyśmy wiedzieć, czy mamy u tej osoby szanse. Nie zawsze sprawa jest taka oczywista, jak mogłoby się wydawać. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy 5 sygnałów, które świadczą o tym, że śmiało możesz spróbować ją poderwać!

5 sygnałów, że masz u niej szanse

#1. Ona jest singielką

Jeżeli dziewczyna, która Ci się podoba, nie jest przez nikogo zajęta, to jest to pierwszy sygnał, świadczący o tym, że masz u niej szanse. Oczywiście może się okazać, że nie jesteś w jej typie lub że ona nie szuka na razie nikogo, jednak jeśli byłaby w związku, Twoje szanse byłyby niemal zerowe.

#2. Często ze sobą rozmawiacie

Jeśli często macie ze sobą kontakt, to bardzo dobry znak. Istotne jest jeszcze to, czy dziewczyna czasem odzywa się jako pierwsza, czy to Ty zawsze inicjujesz rozmowę. Tak czy inaczej im częściej prowadzicie ze sobą konwersacje, tym lepiej.

#3. Ona nie podkreśla, że jesteś jej przyjacielem

Kiedy dziewczyna często podkreśla, że traktuje chłopaka jak przyjaciela (lub co gorsza brata!), to jego szanse na podryw drastycznie maleją. Jeśli w Waszym przypadku takie słowa nie padają (lub zdarza się to niezwykle rzadko), to znak, że masz u niej szanse.

#4. Często się spotykacie

Częste rozmowy są dobre, ale jeszcze lepsze są częste spotkania. Oczywiście najlepsze są te we dwoje, ale nawet jeśli widujecie się w większym gronie, to dobrze rokuje. Staraj się jak najczęściej aranżować sytuacje, w których znajdujecie się sam na sam.

#5. Nie doradzasz jej w sprawach sercowych

Kiedy dziewczyna traktuje chłopaka jak kumpla, często zdarza jej się zwierzać mu ze swoich problemów sercowych. Oczywiście jest także cień szansy, że ona robi to w celu wywołania zazdrości, jednak najczęściej powód jest taki, że uważa go za przyjaciela. Jeżeli nie doradzasz jej w miłosnych perypetiach, to prawdopodobnie masz u niej szanse.

Czytaj także: Jak przestać być dla niej tylko kolegą?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj