Źródło: Pinterest

Chcesz po wakacjach wrócić do szkoły i zaszokować wszystkich? Podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Wakacje to czas, z którym wiążemy ogromne nadzieje. Chcemy przeżyć niesamowite przygody, spróbować nowych rzeczy i zrobić wszystko to, na co nie miałyśmy czasu w roku szkolnym. Większość nastolatek pragnie również coś w sobie zmienić, najlepiej w taki sposób, aby było to widoczne dla otoczenia.

W tym wpisie zaproponujemy kilka takich widocznych zmian, dzięki którym zaskoczysz wszystkich we wrześniu.

#1. Nowa fryzura. To najpopularniejszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi, a na dodatek daje nam mnóstwo możliwości. Możemy przecież zmienić kolor, długość lub fryzurę. Jeśli chcesz zaszaleć z odcieniem, ale boisz się, że będziesz źle wyglądać, skorzystaj z internetowych kreatorów lub użyj pianki/szamponu koloryzującego.

#2. Odmienny styl. Zaskocz wszystkich nowym stylem. Jeśli do tej pory nosiłaś jedynie spodnie, zastąp je sukienkami i spódnicami lub odwrotnie – jeśli dotąd ubierałaś się bardzo kobieco, to może warto czasem założyć coś z pazurem? Poszukaj ubrań w SH, żeby nie stracić fortuny na nowe ubrania i sprawdź, jak będziesz się czuć w nowej odsłonie.

#3. Zdrowe nawyki. Ta zmiana nie spowoduje, że po przekroczeniu progu szkoły wszystkim opadną szczęki, ale za to wszyscy zauważą ją w dłuższej perspektywie. Mamy nadzieję, że nie stosujesz żadnych używek, ale jeśli tak, to idealnie pasują one do tego podpunktu.

#4. Nowa sylwetka. Bez względu na to czy celem jest kilka kilogramów na minusie, czy na plusie, nie jest to łatwe do osiągnięcia, szczególnie, że połowa wakacji już za nami. Zawsze jednak jest dobra pora, żeby zacząć dbać o swoje ciało poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia.

#5. Ciekawe pasje. Jeśli do tej pory nie miałaś żadnych zainteresowań, to wakacje są idealnym momentem, żeby to zmienić. Zaimponuj znajomym czymś innym niż wygląd, a kto wie, może zarazisz ich swoją nową pasją?

Czytaj także: Jakie problemy mają nastolatki?

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj