Jak zawrócić chłopakowi w głowie, aby oszalał na Twoim punkcie? Poznaj nasze skuteczne triki!

Chciałabyś, aby chłopak który Ci się podoba, zwariował na Twoim punkcie? Poniżej znajdziesz kilka skutecznych trików, dzięki którym on będzie za Tobą szalał.

Jak zawrócić w głowie chłopakowi?

#1. Podczas wymiany wiadomości, wysyłaj mu uśmiechnięte buźki i całusy. Chłopcy lubią dziewczyny uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do życia. Wysyłając mu całusy, dasz znać, że nie jest dla Ciebie obojętny. Używaj ich jednak z

#2. Uśmiechaj się, gdy patrzysz mu w oczy. Kiedy Wasze spojrzenia się skrzyżują, patrz na niego odrobinę dłużej, niż gdybyś zrobiła to normalnie i uśmiechnij się tajemniczo. To działa.

#3. Staraj się pojawiać w tych samych miejscach co on. Oczywiście nie możesz zachowywać się jak stalkerka. Jeśli jednak będziecie się często spotykać ?przypadkiem?, on pomyśli, że pasujecie do siebie.

#4. Zaproś go na randkę za pośrednictwem stacji radiowej. Na pewno znasz ten program ? ktoś dostaje telefon, krótki opis osoby, która chce go zaprosić na randkę, a on musi podjąć decyzję ? idzie na kolację lub bierze kasę. Dlaczego sama miałabyś tego nie spróbować? On na pewno będzie zaskoczony!

#5. Napisz mu miłosny liścik i podrzuć do plecaka. Jeśli chcesz mu wyznać miłość, ale boisz się to zrobić w czasie rozmowy w cztery oczy, napisz mu liścik z wyznaniem i podrzuć do plecaka!

#6. Komplementuj go. To nieprawda, że tylko dziewczyny lubią słyszeć komplementy. Chłopcy też cieszą się na każde miłe słówko, które usłyszą na swój temat, więc nie miej oporów przed powiedzeniem mu kilku miłych słów.

Czytaj także: Podchwytliwe pytania do chłopaka

Jak zawrócić w głowie chłopakowi?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj