Jak poderwać chłopaka
Źródło: Pinterest

Od dłuższego czasu próbujesz znaleźć chłopaka, ale nic z tego nie wychodzi? Chciałabyś poznać wreszcie kogoś ciekawego, ale do tej pory Ci się to nie udało? Poznaj 8 skutecznych sposobów, które pomogą Ci znaleźć chłopaka!

Czy w dzisiejszych czasach da się znaleźć chłopaka, który jest wartościowy? Oczywiście! Trzeba tylko wiedzieć, jak się do tego zabrać. W tym wpisie znajdziesz 6 skutecznych sposobów, które Ci w tym pomogą.

Jak znaleźć chłopaka? 6 skutecznych sposobów!

#1. Otwórz się na nowe znajomości

Nie uda Ci się znaleźć chłopaka, jeśli nie spróbujesz otworzyć się na nowe znajomości. Nie uciekaj przed każdym napotkanym chłopakiem i nie uciekaj od razu wzrokiem. Zamiast udawać, że piszesz smsa, uśmiechnij się i powiedz „cześć”. Nie bój się jako pierwsza rozpocząć z kimś rozmowy – kto wie, jak potoczy się nowa znajomość 🙂

#2. Spędzaj dużo czasu z przyjaciółmi

Jeżeli chcesz znaleźć chłopaka, to przede wszystkim nie powinnaś siedzieć w domu, dlatego staraj się jak najczęściej spotykać ze znajomymi. Poza tym istnieje spora szansa, że ktoś z Twoich przyjaciół ma znajomego, który jest wolny. Spotkania w większym gronie dadzą Ci możliwość poznania nowych osób, a to może skończyć się zeswataniem Ciebie z kimś.

#3. Skup się na sobie

Zaraz, zaraz, Ty chcesz znaleźć chłopaka, a my rodzimy Ci skupić się na sobie?! Zaufaj nam, wiemy, co piszemy! Zajęcie się sobą pozwoli Ci na moment zapomnieć o braku powodzenia u płci przeciwnej, ale to nie wszystko. Im więcej będziesz miała pasji i im więcej czasu poświęcisz na siebie, tym większą będziesz mieć samoocenę. Pewność siebie przekłada się natomiast na zainteresowanie wśród facetów.

#4. Wyjdź z inicjatywą

Do tej pory tylko czekałaś biernie, aż coś się wydarzy? Pora to zmienić i przejąć inicjatywę! Zaproś jakiegoś chłopaka na randkę! Oczywiście nie chodzi o to, żebyś zaczepiała kogoś nieznajomego na ulicy. Jeżeli jednak w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto wydaje Ci się odpowiedni, nie wahaj się, tylko wyjdź z inicjatywą i zaproponuj spotkanie.

#5. Zaloguj się na portalach randkowych

Myślisz, że to nie jest miejsce dla Ciebie? Czasami warto zaryzykować. Może się okazać, że właśnie na portalu randkowym spotkasz miłość swojego życia. Jeśli boisz się, że zostaniesz oszukana, to pamiętaj, że poznając kogoś poza Internetem, również może do tego dojść. Pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa i nie ufaj od razu, aby zmniejszyć ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

#6. Zastanów się, kogo szukasz

Szukasz chłopaka, to już mamy ustalone, ale jaki dokładnie powinien on być? Zastanów się, jakie cechy charakteru i wyglądu są dla Ciebie najważniejsze, a co jest niedopuszczalne. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na kogoś, kto tak naprawdę Cię nie interesuje.

Jeżeli chcesz znaleźć chłopaka, to przede wszystkim otworzyć się na nowe znajomości i częściej wychodzić z domu. Nie oznacza to jednak, że masz przestać korzystać z komputera. Wręcz przeciwnie! W Internecie także można znaleźć bratnią duszę, co potwierdzają miliony zakochanych par, które poznały się właśnie w ten sposób.

Czytaj także: 6 sygnałów, że ON na Ciebie leci

Jak poderwać chłopaka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj