Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://favim.com/image/6311989

Nie jesteś pewna, czy chłopak, który Ci się podoba, czuje do Ciebie to samo? W tym wpisie podpowiadamy, jak rozpoznać, że ON na Ciebie leci.

Większość chłopaków, zanim zdecyduje się wyznać swoje uczucia, wysyła dziewczynom pewne sygnały, które mają świadczyć o ich zainteresowaniu. W tym wpisie przedstawiamy 6 zachowań, które potwierdzają, że nie jesteś mu obojętna.

6 sygnałów, że ON na Ciebie leci

#1. Próbuje nawiązać kontakt

Chłopak, który na Ciebie leci będzie pod byle pretekstem próbował nawiązać z Tobą kontakt. Wszystko po to, aby lepiej Cię poznać i rozkochać Cię w sobie. To mogą być wiadomości sms, połączenia telefoniczne, polubienia na Twoich profilach w social mediach albo bezpośrednia rozmowa.

#2. Często na Ciebie zerka

Często zauważasz, że ON patrzy na Ciebie, ale kiedy go na tym przyłapiesz, szybko odwraca wzrok? Jeżeli taka sytuacja się powtarza, możesz mieć pewność, że nie jest to przypadek. Takie zerkanie może świadczyć o tym, że chłopak jest Tobą zainteresowany.

#3. Zmniejsza dystans między Wami

Chłopak, który na Ciebie leci, będzie za wszelką cenę próbował się do Ciebie zbliżyć. Podczas rozmowy możesz zauważyć, że on skraca dystans, podchodzi bardzo blisko, a nawet dotyka Cię ,,przypadkowo”.

#4. Stara się Ciebie rozbawić

ON często w Twojej obecności żartuje i za wszelką cenę próbuje Ciebie rozśmieszyć? Wielu chłopców zachowuje się w ten sposób w obecności dziewczyny, która im się podoba i na której chcą zrobić dobre wrażenie.

#5. Oferuje swoją pomoc

Chłopak, który na Ciebie leci, będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Właśnie dlatego, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja, będzie oferował Tobie swoją pomoc. To mogą być drobiazgi, ale wielu chłopców lubi czuć się potrzebnymi.

#6. Napina mięśnie

Może to brzmi śmiesznie, ale tak to właśnie wygląda. Kiedy podobasz się jakiemuś chłopakowi, on w Twojej obecności będzie chciał prezentować się jak najlepiej. Właśnie dlatego będzie się prostował, wciągał brzuch i napinał mięśnie, abyś zobaczyła, jak dobrze wygląda.

#7. Naśladuje Twoje gesty

Takie zachowanie może być niezamierzone (działanie intuicyjne) lub celowe. Jest to jedna z technik podrywu. Naśladując gesty drugiej osoby, pokazujemy, że jesteśmy do niej podobni, a dzięki temu nasze szanse na podryw wzrastają.

#8. Bardzo dba o swój wygląd

Wielu chłopców zaczyna mocno dbać o siebie, aby zrobić dobre wrażenie na dziewczynie, która im się podoba. Jeżeli zauważyłaś, że on zaczął się lepiej ubierać, używa większej ilości perfum albo zmienił fryzurę, to całkiem możliwe, że to dlatego, że na Ciebie leci.

Po czym poznałaś, że chłopak na Ciebie leci? Daj znać, jakie sygnały Tobie wysyłał!

Czytaj także: 3 pytania, które powinnaś sobie zadać, przed wspólnym zamieszkaniem

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://hu.pinterest.com/pin/769411917558662045

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj