Jak zorganizować wakacje z chłopakiem?
Źródło: Pinterest

Sprawdź, o czym powinnaś pamiętać, kiedy planujesz wspólny wyjazd z chłopakiem.

Pierwsze wakacje to wielkie wydarzenie nie tylko dla zakochanych, ale również dla ich rodziców. To właśnie oni są najczęściej największym ?problemem”, bo uzyskanie ich zgody nie zawsze jest takie proste. Załóżmy jednak, że udało Ci się przekonać rodziców, żeby pozwolili Ci pojechać na wakacje z ukochanym. Jak przygotować się do wyjazdu i wszystko zorganizować? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Jak zorganizować wakacje z chłopakiem?

Zrób listę rzeczy do spakowania. Warto zacząć ją pisać na kilka dni przed wyjazdem, gdyż pakując się na ostatnią chwilę, możesz o czymś zapomnieć. Oczywiście większość rzeczy można kupić na miejscu ? w końcu nie jedziecie do dżungli, ale wiadomo, że ceny w wakacyjnych kurortach są wysokie. Warto wcześniej dowiedzieć się, czy nie musicie przywieźć własnych sztućców, talerzy i kubków.

Zadbajcie o Wasze bezpieczeństwo. To, że rodzice pozwolili Wam na samotny wyjazd, jest i tak dużym sukcesem (dla Was) i ogromnym stresem (dla Waszych rodziców), więc pamiętajcie, żeby zostawić im dokładny adres Waszego noclegu i często do nich dzwonić.

Zaplanuj atrakcje. Boisz się, że wyjazd okaże się kompletną klapą? Zaplanuj wcześniej, co będziecie robić! Oczywiście nie chodzi o to, by mieć zaplanowane każde 5 minut Waszego wyjazdu. Warto jednak zastanowić się, co będziecie robić, gdy będzie padać? Czy zamierzacie całe dnie leżeć na plaży, czy jeszcze coś pozwiedzać? W Internecie znajdziecie informacje, jakie miejscowe atrakcje warto zobaczyć.

Nie myśl tylko o sobie. To Wasz wspólny wyjazd, więc zadbaj o to, abyście oboje bawili się równie dobrze. Ty wolisz się opalać, a Twój chłopak spacerować? Idźcie na kompromis! Jeśli on nie lubi ryb, zamiast do smażalni, idziecie na obiad gdzieś, gdzie oboje się najecie. Warto po prostu zapytać chłopaka co chciałby robić, żeby nie były to Wasze ostatnie wspólne wakacje.

Pomyśl o pieniądzach. Przed wyjazdem warto mniej więcej policzyć ile pieniędzy potrzebujecie na wyjazd i do tej sumy dodać jeszcze niewielką kwotę ,,na wszelki wypadek?. Jeśli nie macie wykupionych posiłków, policz ile mniej więcej wydacie na śniadanie, obiad i kolację. Do tego oczywiście dochodzą lody, gofry, zimne napoje, ewentualne pamiątki dla najbliższych i miejskie atrakcje, z których być może skorzystacie. Pamiętaj, że lepiej wziąć za dużo i przywieźć pieniądze do domu, niż mieć za mało i musieć z czegoś rezygnować.

Zabezpieczajcie się! Wakacyjna atmosfera, poczucie wolności i beztroski, zero kontroli ? to wszystko sprawia, że na wyjeździe często dajecie się ponieść chwili. Fajnie, że udało Wam się wyjechać we dwoje, ale jeszcze lepiej byłoby, gdybyście do domu wrócili w tym samym składzie 🙂 Warto pomyśleć o tym wcześniej i udać się do ginekologa, który pomoże dobrać Ci najlepszą metodę antykoncepcji lub zaopatrzyć się w prezerwatywy.

Polecamy: Jak unikać kłótni z chłopakiem?

Jak zorganizować wakacje z chłopakiem?Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj