,,Mój chłopak to pirat drogowy

Chłopak Oli jeździ zbyt szybko, przez co dziewczyna nie czuje się bezpiecznie. Przeczytajcie jej list.

Prowadzenie samochodu to bardzo odpowiedzialne zadanie, niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Niektórzy jeżdżą jakby byli nieśmiertelni, wierząc ślepo w swoje umiejętności. Ten problem dotyczy chłopaka Oli, który (jak sama stwierdziła) jeździ jak pirat drogowy. Przeczytacie jej list.

,,Cześć, postanowiłam do Was napisać, ponieważ mam problem w związku, a wiem, że czytelniczki tutaj często dają rady, więc może mi też coś poradzicie….

Jestem Ola i mam 17 lat. Mój chłopak Wojtek ma 19 i od kilku miesięcy ma prawo jazdy. Problem w tym, że on strasznie szybko jeździ i w ogóle tak ?chamsko”. Nie dość, że się boję z nim jeździć, to jeszcze często mi wstyd za jego zachowanie na drogach. Często trąbi, świeci długimi światłami i siedzi ?na dupie” temu, kogo chce wyprzedzić i ogólnie zachowuje się jak burak. Rozmowy nic nie dają, bo on zawsze ma jakąś wymówkę, żeby wyszło że to ktoś inny zawinił.

Parę razy ścigał się z jakimiś innymi kierowcami, tylko po to, żeby zajechać im drogę ?za karę”. Za każdym razem krzyczałam, żeby się uspokoił, a on nic. Po fakcie zawsze przyznawał mi rację, że to było przegięcie, ale następnym razem było to samo. Pytałam go kiedyś, czy jakbyśmy mieli dziecko to też tak by się zachowywał, to stwierdził, że nie. Czyli wychodzi na to, że życia dziecka by nie narażał, ale moje to spoko.

Oprócz tego jest nam naprawdę ze sobą dobrze i go kocham. Jak tylko mogę to unikam jeżdżenia z nim, ale nie zawsze się da. Pytanie co robić? Nie chcę się z nim rozstawać, ale jak mu przemówić do rozsądku?”.

Polecamy: ,,Mój chłopak nie chce iść do dentysty?

,,Mój chłopak to pirat drogowy"

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Ewidentnie szwankuje mu empatia, zdrowy rozsądek i kultura osobista, że o okropnym traktowaniu własnej dziewczyny (narażaniu jej życia) nie wspomnę. Co Ty w nim widzisz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj