Na jakie cechy u chłopców powinnaś zwracać szczególną uwagę? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Zazwyczaj, gdy poznajemy jakiegoś chłopaka, zwracamy uwagę na jego wygląd. Warto jednak zaznaczyć, że charakter jest równie ważny. Pewne cechy są bardzo pożądane, dlatego warto już na samym początku warto zwrócić uwagę czy nasz kandydat je posiada. Poniżej znajdziesz kilka cech, które naszym zdaniem powinien mieć idealny chłopak.

Jakie cechy są najważniejsze u chłopców?

#1. Kultura osobista. Bez tego ani rusz. Przeklinaniu, pluciu i byciu chamskim mówimy stanowcze NIE. Jeśli chłopak nie umie się przy Tobie zachować, to później będzie już tylko gorzej i nie warto na niego tracić czasu. Nie chcesz chyba być z kimś, za kogo musiałabyś się wstydzić przy ludziach, prawda?

#2. Szacunek do kobiet. Nigdy nie decyduj się na związek z kimś, kto nie ma szacunku do kobiet. Nawet, jeśli on Ciebie traktuje okej, ale zupełnie inny jest wobec swojej mamy lub siostry, to również powinnaś być ostrożna – bardzo możliwe, że za jakiś czas on przy Tobie również poczuje się swobodnie i zmieni swoje podejście do Ciebie.

#3. Zaradność życiowa. Ta cecha nie zawsze jest widoczna od razu, ale dobrze pod tym kontem przyjrzeć się chłopakowi, który nam się podoba. Czy umie radzić sobie w trudnych chwilach i rozwiązywać problemy, czy zawsze liczy na pomoc innych?

#4. Odpowiedzialność. To bardzo ogólne stwierdzenie, pod którym kryje się dbanie o własne zdrowie i życie, ale również świadomość, że edukacja otwiera wiele możliwości i nie należy jej olewać. Najczęściej to mężczyzna jest głową rodziny i na jego barkach spoczywa trud utrzymania całej familii, dlatego dobrze by było, żeby już od młodzieńczych lat miał tego świadomość.

#5. Umiejętność wspierania. Wspierać można na wiele sposobów – wysłuchać, gdy dziewczyna ma potrzebę wygadania się, przytulić, gdy ukochana ma zły humor, pomóc w porządkach (nawet głupie wyniesienie śmieci, odkurzenie podłogi czy powieszenie prania jest bardzo pomocne), itd.

#6. Dobre serce. Oczywiście nawet w byciu dobrym nie należy przesadzać, bo zawsze znajdą się ludzie, którzy wykorzystają to na naszą niekorzyść. Dobrze by było jednak, że umiał pomagać innym w potrzebie i nie był obojętny na ludzką krzywdę.

Czytaj także: Skąd wiadomo, że to TEN jedyny?

najważniejsze cechy u chłopców

Źródło zdjęć: http://tumblr.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj