najlepsze godziny publikacji na TikToku
Najlepsze godziny publikacji na TikToku

Masz konto na TIKTOKU i chciałabyś zwiększyć swoje zasięgi? Zacznij publikować treści o konkretnych godzinach!

TikTok z każdym rokiem zyskuje na popularności, a Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych pobił już aplikację YouTube! Nic więc dziwnego, że miliony nastolatek na całym świecie próbuje zdobyć tam popularność.

Jak zdobyć popularność na TikToku?

Na sukces składa się wiele czynników. Przede wszystkim trzeba mieć na siebie jakiś pomysł. Dodawane treści muszą być interesujące i angażować odbiorców, skłaniać ich do interakcji. Poza tym liczy się również jakość zamieszczanych materiałów i dodanie odpowiednich hashtagów. Czasami, to że komuś udało się wybić, jest kwestią przypadku (albo jak kto woli – odrobiny szczęścia), ale zazwyczaj jest to systematyczna praca. Znaczenie ma jeszcze godzina publikacji treści. O tym, które godziny są najlepsze, przeczytasz poniżej.

Jakie godziny publikacji na TIKTOKU są najlepsze?

Według raportu przygotowanego przez Influence Marketing Hub (firma badająca branże social media i influencer marketingu z Kopenhagi) największe zasięgi można osiągnąć, publikując treści o konkretnych godzinach w poszczególne dni tygodnia.

Influence Marketing Hub, po przeanalizowaniu ponad 100.000 postów zamieszczonych na TikToku, przygotował specjalną grafikę z najlepszymi momentami na publikowanie treści. Tabela została stworzona w czasie wschodnim (EST), czyli strefie czasowej obowiązującej w Stanach Zjednoczonych oraz części Kanady. Odpowiednie godziny czasu środkowoeuropejskiego (CET), a więc i Polski, znajdują się pod zdjęciem.

najlepsze godziny publikacji na TikToku
Źródło: https://influencermarketinghub.com

Najlepsze godziny publikacji na TikToku dla Polski:

Publikowanie materiałów o określonej porze uruchamia specjalny algorytm, dzięki któremu nasze treści docierają do większej liczby osób. Warto jednak kierować się nie tylko algorytmem, ale brać też pod uwagę czas aktywności użytkowników. Z tego względu w naszej rozpisce pominęłyśmy godziny nocne oraz poranne.

Poniedziałek: 12:00, 16:00
Wtorek: 8:00, 10:00, 15:00
Środa: 13:00, 14:00
Czwartek: 15:00, 18:00
Piątek: 11:00, 19:00, 21:00
Sobota: 17:00
Niedziela: 13:00, 14:00, 22:00

Czytaj także: Jak odnieść w życiu sukces?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj