Poznałaś świetnego chłopaka i wszystko byłoby idealnie, gdyby nie… ona. Jego była, która ciągle jest obecna w jego życiu. Sprawdź co możesz zrobić w tej sytuacji!

Nikt nie potrafi tak napsuć krwi, jak była dziewczyna ukochanego chłopaka. Co robić w sytuacji, gdy ona nie chce zniknąć? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

Jego ex na horyzoncie – co robić?

Jeśli się przyjaźnią…

Nie możesz zabronić chłopakowi się z nią kontaktować, ale jeśli niepokoisz się, że to jednak nie tylko przyjaźń, porozmawiaj z nim szczerze o swoich obawach. Masz prawo czuć się zagrożona, jeśli spędzają ze sobą dużo czasu, bo przecież kiedyś łączyło ich uczucie. A może spróbujesz ją poznać? Twój ukochany nie powinien mieć nic przeciwko, w końcu się tylko przyjaźnią, a może uda Wam się znaleźć wspólny język – nie dość, że będziesz spokojniejsza, to jeszcze zyskasz nową znajomą 🙂

Jeśli boisz się, że on nadal coś do niej czuje…

Poobserwuj go. Unika jej tematu jak ognia i wyraźnie smutnieje na dźwięk jej nazwiska? Jeśli rozstał się z nią na krótko przed poznaniem Ciebie, to jest możliwe, że jeszcze do końca nie jest mu ona obojętna. W tej sytuacji masz prawo dać mu ultimatum ,,albo ja, albo ona”. Powinien podjąć decyzję, która z Was jest dla niego ważniejsza.

Jeśli ona próbuje go odzyskać…

Teoretycznie nie masz się czego obawiać, w końcu to ona chce go odzyskać, a nie odwrotnie. Jednak powinien jasno dać do zrozumienia swojej byłej, że teraz jest z Tobą i nie jest zainteresowany powrotem do niej. To oczywiste, że jej obecność działa Ci na nerwy i psuje atmosferę między Wami, dlatego Twojemu chłopakowi również powinno zależeć, żeby dała mu spokój. On nic z tym nie zrobi, bo nie chce jej zranić? Szkoda, że nie pomyślał, że teraz rani Ciebie. Zastanów się czy na pewno warto być z takim tchórzem.

Czytaj także: Dlaczego nie powinnaś pytać go o jego ex?

była dziewczyna

Źródło zdjęć: http://tumblr.com