U chłopców zwracasz uwagę przede wszystkim na tatuaże? Wiemy dlaczego tak się dzieje!

Każda z nas ma inny ideał piękna. Jednym podobają się wysocy, niebieskoocy blondyni, inne wolą umięśnionych brunetów. Wiele dziewczyn zwraca też uwagę na tatuaże u płci przeciwnej i to właśnie one decydują czy chcemy z kimś być, czy nie. Należysz do tej ostatniej grupy? Wiemy dlaczego kręcą Cię ,,dziary”!

Dlaczego podobają Ci się chłopcy z tatuażami?

Istnieje kilka powodów, dlaczego u płci przeciwnej zwracasz uwagę akurat na rysunki na ciele.

Wydziarani chłopcy mają w sobie coś z ,,bad boys”

Wiele dziewczyn ciągnie do niegrzecznych, zbuntowanych chłopców. Związek z bad boy jest pełen emocji (przede wszystkim króluje w nim niepewność ale również namiętność), jednak w dłuższej perspektywie może być nie do wytrzymania, choć nie zawsze tak jest. Bez dwóch zdań tatuaże kojarzą nam się z czymś zakazanym, więc fanki ,,niebezpiecznych” związków, będą na nie zwracały uwagę.

Chłopcy z tatuażami zbudzają respekt

Im więcej tatuaży (lub im więcej ciała pokrywają rysunki), tym ich właściciel wzbudza u innych większy respekt. Czasami jest to również zwyczajny strach – w końcu niektóre dziary wyglądają jakby były robione w więzieniu. Jeśli jednak wybierasz zawsze chłopców z malunkami na ciele, to pewnie zauważyłaś, że mało kto im podskakuje.

Wydają się być bardziej męscy

Skoro ma tatuaż, to znaczy, że nie boi się bólu, więc jest taki męski… Brzmi znajomo? Takie podejście ma,wbrew pozorom, spora liczba dziewczyn.

Są odważni i zdecydowani

Zrobienie sobie tatuażu, wymaga nie lada odwagi i zdecydowania. W końcu ta ozdoba zostaje już na całe życie, więc chłopak, który się na nią zdecydował, musiał być pewny, tego co robi. Chyba żadna dziewczyna nie lubi niezdecydowanych chłopców, którzy na dodatek wszystkiego się boją. W tym przypadku wiemy od razu, z kim mamy do czynienia, więc nie tracimy czasu na kogoś, kto nam nie odpowiada.

Wybrane dla Ciebie: Dlaczego kręcą Cię niegrzeczni chłopcy?

chłopak z tatuażami

Źródło zdjęć: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj