FORSA. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym
FORSA. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym

Jak zabezpieczyć finansowo swoją przyszłość? Ta książka wyposaży Cię w wiedzę, dzięki której będziesz wiedzieć, jak sobie poradzić!

,,FORSA. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym” to książka o finansach przeznaczona dla młodych czytelników. Z niej dowiecie się, jak zarabiać pieniądze i… co dalej z nimi robić. Zakumplujecie się z odsetkami i podatkami, poznacie skuteczne sposoby na oszczędzanie oraz historie młodych przedsiębiorców. Poznacie też historię pieniądza: od starożytnych form płatności, aż po kryptowaluty.

W tej zwięzłej, bogato ilustrowanej książce znajdziecie całą wiedzę potrzebną do tego, aby zacząć rozsądnie zarządzać swoimi finansami. Po co to robić? Im wcześniej nabierzecie zdrowych nawyków w kwestii swojej kasy, tym lepiej dla Was! I dla świata – bo dzięki pieniądzom możecie także wspierać ważne dla Was inicjatywy i zmieniać rzeczywistość.

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży, w najlepszej cenie!

Kryzys gospodarczy, kryptowaluty, karty kredytowe? Nawet niektórzy dorośli nie do końca wiedzą, z czym to się je. Dzięki tej książce nie dacie się oszukać lichwiarzom, agresywnemu marketingowi i umowom pisanym drobnym druczkiem. Wiedza to inwestycja na całe życie!

Chcielibyście założyć kiedyś własny biznes? Mądrze robić ZAKUPY? Myślicie o OSZCZĘDZANIU? A może chcecie WYDAĆ większą kwotę na coś fajnego? Tak czy owak przyda się wam FORSA w kieszeni! Ta książka to inwestycja na całe życie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj