Książka ,,Love, Tanya?
Książka ,,Love, Tanya?

Poznajcie książkę słynnej brytyjskiej vlogerki, uwielbianej przez nastolatki na całym świecie!

Książka ,,Love, Tanya”

Książka topowej vlogerki, Tanyi Burr, dostępna będzie w sprzedaży w Polsce już we wrześniu!

TANYA BURR –  to słynna brytyjska vlogerka, uwielbiana przez nastolatki na całym świecie. Jest ceniona za swoje lifestylowo-modowe filmiki na YouTube, za ciepły, wzbudzający sympatię styl i niesamowitą osobowość. Przyjaciółka Zoe Sugg (Zoelli), autorka dwóch książek: bestsellerowej ,,Love, Tanya” oraz nowości ,,Tanya Bakes”.

YouTube: 3,5 mln subs.

Instagram: 2,9 mln obs.

Twitter: 2 mln obs.

Facebook: 800 tys. lubiących.

Książka ,,Love, Tanya?
Książka ,,Love, Tanya”

W czym tkwi fenomen Tanyi?

Tanya Burr (ur. 1989) to niezwykle popularna brytyjska vlogerka. Jej autorski kanał w YouTube subskrybuje zawrotna liczba 3,5 miliona subskrybentów. Pierwsze filmiki, koncentrujące się wokół sztuki makijażu, zjednały jej rzeszę wiernych fanek. Z czasem obserwatorki zaczęły upominać się o poszerzenie tematyki. Aktualnie na kanale @tanyaburr każdy znajdzie coś dla siebie: porady dotyczące mody i urody, opowieści o podróżach, przepisy kulinarne. Vlogerka porusza również poważniejsze tematy, takie jak walka z atakami paniki, na które cierpi od najmłodszych lat. Kluczem do jej sukcesu jest z pewnością niezwykle sympatyczna osobowość oraz ciepło, które przekazuje w każdym filmiku.

Obejrzyj filmik Tanyi, która mówi o swojej książce (z polskimi napisami):

O czym jest książka ,,Love, Tanya”?

Jednym z największych marzeń Tanyi było napisanie książki. Vlogerka marzyła o tym, aby podzielić się swoimi przemyśleniami, wskazówkami na temat mody i urody, refleksjami o miłości i przyjaźni. Przede wszystkim jednak chciała zaszczepić w czytelniczkach pozytywne myślenie i wiarę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zależało jej na tym, abyśmy uwierzyły, że wszelkie marzenia i cele, które sobie stawiamy, jesteśmy w stanie osiągnąć! Nie bez powodu życiowe motto, którym Tanya codziennie zaraża swoich fanów i najbliższych brzmi: ,,Mierz wysoko!”. Efektem drogi, jaką przebyła, by stać się pewną siebie i szczęśliwą kobietą jest niezwykła książka – ,,Love, Tanya”.

Tanya nigdy nie ukrywała, że fani są dla niej wyjątkowo ważni. W książce nie mogło więc zabraknąć miejsca na listy marzeń, planów, najpiękniejszych wspomnień i ulubionych rzeczy, które czytelnik może uzupełnić. Dzięki temu możemy skupić się na tym, co w życiu piękne i pozytywne!

Książka jednej z najpopularniejszych vlogerek szturmem wdarła się na brytyjskie listy bestsellerów i osiąganęła zawrotną liczbę 15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w zaledwie tydzień od premiery! ,,Love, Tanya” Tanyi Burr ukaże się w Polsce nakładem wydawnictwa Insignis i trafi do księgarń już 28 września.

Książkę w promocyjnej cenie możesz zamówić już dzisiaj na stronie: 
http://www.empik.com/love-tanya-burr-tanya,p1127561814,ksiazka-p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj