Książka ?Rok pełen inspiracji
Pexels

Przestawiamy Wam ,,Rok pełen inspiracji”, czyli najnowszą propozycję od Reginy Brett, dostępną od dziś w księgarniach!

Życie jest zbyt wspaniałe, żeby je przegapić na własne życzenie.

Regina Brett cieszy się w Polsce niesłabnącym uznaniem od momentu wielkiego sukcesu jej zbioru felietonów ,,Bóg nigdy nie mruga„. Jej twórczość jest pełna ciepła, rozbudza w czytelnikach nadzieję i dostarcza wielu wzruszeń. Większość pokochała ją za to, że w jej książkach można odnaleźć cenne wskazówki, które są szczególnie pomocne w pokonywaniu życiowych trudności.


Zamów ,,Rok pełen inspiracji” w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!Tym razem Regina Brett przygotowała dla nas wyjątkową pozycję: starannie opracowany terminarz, notatnik i uniwersalny kalendarz na dowolny rok, w jednym! Nie tylko zaplanujesz w nim swój tydzień, ale również znajdziesz miejsce na codziennie zapiski.

Przede wszystkim jednak czeka tu na Ciebie 52 inspirujących tekstów, pytania, ćwiczenia i afirmacje, które pozwolą Ci inaczej spojrzeć na swoje życie oraz otaczający Cię świat, a także zajrzeć w głąb siebie. Całość dopełnia oprawa graficzna w stylu boho, która szczególnie sprzyja refleksyjności.

Autorka nie ukrywa, że pragnie, aby ten dziennik stał się Twoim powiernikiem, źródłem refleksji i świadkiem Twojego rozwoju. Mamy nadzieję, że wraz z nim podarujesz sobie piękne chwile, które pomogą Ci zbudować nowy, cudowny rok Twojego życia.

Najlepsze jeszcze przed nami!

Masz tylko ten moment, tu i teraz. Nie przegap go. Rozkoszuj się nim. Wszechświat wręczył Ci ten szczególny dzień w prezencie. Rozpakuj go.

Polecamy: Książka ,,Zacznij myśleć jak mnich”

Książka ?Rok pełen inspiracji"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj