Makijaż twarzy dla początkujących
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/828592031422672495

Jesteś ciekawa co o Twoim charakterze mówi Twój kształt twarzy? W takim razie czytaj dalej!

Wiele osób wierzy w to, że na nasz charakter wpływ ma nasza data urodzenia i znak zodiaku, nasze imię czy choćby nasza grupa krwi. Można to traktować z przymrużeniem oka, ale faktem jest, że zazwyczaj część informacji pokrywa się z rzeczywistością.

W dzisiejszym wpisie sprawdzimy, co o naszym charakterze mówi… nasz kształt twarzy. Jeżeli jesteś ciekawa, ile w tym opisie jest prawy, to czytaj dalej!

Co Twój kształt twarzy mówi o Tobie?

Aby trafnie określić swój kształt twarzy, zaczesz włosy do tyłu, zwiąż ciasno gumką i spójrz w lustro.

#1. Twarz okrągła

Charakteryzuje ją zbliżona długość oraz szerokość. Jesteś osobą ciekawską i łatwowierną. Lubisz wiedzieć dużo na temat innych osób i zdarza Ci się zazdrościć innym sukcesów. Chcesz by inni Cię podziwiali i starasz się otaczać ludźmi, którzy spełniają te oczekiwania. Zazwyczaj nie masz problemu z szybkim podejmowaniem decyzji.

#2. Twarz owalna

Charakteryzuje ją szerokie czoło i dość wąski podbródek. Z natury jesteś osobą spokojną, która nie lubi się nigdzie spieszyć. Starasz się nie przemęczać w życiu i raczej unikasz konfliktów. Zachowujesz się i wypowiadasz w taki sposób, aby nikogo nie urazić. Rzadko działasz impulsywnie, a zanim podejmiesz jakąś decyzję wolisz rozważyć wszelkie ?za” i ?przeciw”. Jesteś cierpliwa, a kiedy już się na coś uprzesz, ciężko przekonać Cię do zmiany decyzji.

#3. Twarz trójkątna

Charakteryzuje ją spiczasty podbródek i szersza górna część twarzy. Jesteś osobą ambitną i wytrwałą w swoich działaniach. Zazwyczaj nie mówisz zbyt wiele o sobie, przez co inni uważają Cię za osobę bardzo tajemniczą.

#4. Twarz kwadratowa

Charakteryzuje ją wysokie czoło oraz wyraźnie zarysowana żuchwa. Jesteś osobą, która nie potrafi dłużej usiedzieć w jednym miejscu, bo ciągle musisz coś robić. Masz wielkie ambicje i chętnie rywalizujesz z innymi.

Polecamy: Co Twoja grupa krwi mówi o Tobie?

Makijaż twarzy dla początkujących
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/842595411519803955/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj