Książka ?Tron Tyrana

Przedstawiamy Wam porywający finał serii ,,Wielkich Płaszczy”, pt. ,,Tron Tyrana”, którą już wkrótce kupicie w księgarniach!

2 września do księgarń trafi czwarta, i zarazem ostatnia, część niesamowitej serii, autorstwa Sebastiena de Castella. Każda z kolejnych opowieści o Falcio i jego przyjaciołach zdumiewała czytelników ekscytującymi zwrotami akcji, wciągającymi przygodami i tarapatami, w jakie ładowali się bohaterowie.

Czytelnicy ich uwielbiają – oto Wielkie Płaszcze, czyli legendarni wędrowni trybuni, szkoleni na prawdziwych mistrzów pojedynku, którzy przysięgli zaprowadzić porządek w świecie pełnym zepsucia i korupcji.

Wraz z ,,Tronem Tyrana” dajcie się po raz kolejny porwać emocjom w świecie Wielkich Płaszczy, w którym po latach zmagań i poświęceń Pierwszy Kantor Falcio val Mond jest bliski wypełnienia swojej ostatniej misji. Jego celem jest osadzenie na tronie Aline – córki króla. Tylko tym sposobem można raz na zawsze przywrócić Tristii praworządność.


Zamów ostatni tom ,,Wielkich Płaszczy” w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!


Jak to jednak u Wielkich Płaszczy bywa, sprawy bardzo się komplikują. W sąsiednim kraju nowy przywódca Avares jednoczy barbarzyńskie armie, które od lat zagrażają granicom Tristii. Na domiar złego zyskał nowego sojusznika. Jest nim Trin, która dwukrotnie próbowała zabić Aline, aby zagarnąć tron Tristii. Przy wsparciu armii Avaresa, dowodzonych przez żądnego krwi wojownika, Trin wydaje się nie do powstrzymania?

,,Tron Tyrana” to zachwycający finał serii ,,Wielkie Płaszcze”, kontynuacja docenionych przez czytelników i krytyków: ,,Ostrza zdrajcy„, ,,Cienia rycerza” i ,,Krwi świętego„. Powieść ukaże się 2 września nakładem wydawnictwa Insignis.

Książka ?Tron Tyrana"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj