Ciekawi Cię, jaki makijażowy look będzie hitem w 2017 roku? Dowiesz się, czytając dalej.

#1. Czerwona szminka. Brzmi znajomo? W 2016 rok także uwielbiano ten kolor, w przeróżnych odcieniach. Tym razem jednak, jeśli postawisz na czerwoną szminkę, reszta makijażu powinna być jak najbardziej minimalistyczna. Skupiamy się tylko na ustach!

Makijażowe trendy na 2017 rok

#2. Bez konturowania. W 2017 postaw na naturalny wygląd. Odstaw bronzer oraz róż i zapomnij o strobingu. Możesz mocniej podkreślić oczy lub usta, jednak reszta ma być jak najbardziej naturalna.

Makijażowe trendy na 2017 rok

#3. Świecące usta. W 2016 roku stawiano na matowe pomadki i szminki, jednak w 2017 ten trend będzie powoli odchodził w niepamięć. Teraz postaw na błyszczyki oraz błyszczące szminki. Najlepiej z brokatem.

Makijażowe trendy na 2017 rok

#4. Róż na policzki. Co tu dużo mówić? Pędzel w ruch! Jeśli użyjesz różu, nie stosuj już bronzera ani rozśwetlacza. Nie podkreślaj także zbyt mocno ust i oczu. Postaw na jak najbardziej naturalny look.

Makijażowe trendy na 2017 rok

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

9 KOMENTARZE

    • Chodzi o to, że w 2017 stawiamy m.in. na naturalny wygląd, wtedy zupełnie nie stosujemy konturowania (czyli bronzera, roświetlacza i różu) i nie podkreślamy mocno oczu oraz ust. Natomiast drugim trendem w 2017 jest to, że w naszym makijażu mocno stawimy na jeden kosmetyk np. na czerwoną szminkę, kolorowe cienie do oczu, lub jak w tym przypadku, na róż. Róż jest modny jeśli będzie głównym ”bohaterem” twojego makijażu. Nie stosuj wtedy innych kosmetyków do konturowania, nie podkreślaj mocno ust ani oczu.

  1. Już podobają mi się błyszczące usta 👌
    PS. Czyżby pani z pkt. 2 “Bez konkturowania” na pewno nie ma rozświetlacza?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię