Chciałabyś schudnąć, ale ciężko Ci się zmotywować do ćwiczeń? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Poznaj trening dla leniwych!

Oglądaj więcej telewizji. Brzmi niedorzecznie? To naprawdę działa! Jest tylko jeden warunek – ćwiczysz oglądając 🙂 Co ćwiczyć? Cokolwiek! Jeśli masz rowerek stacjonarny lub steper, to je wykorzystaj, a jeśli nie, to rób brzuszki, skłony lub przysiady.

Zacznij więcej sprzątać. Odkurzanie, ścieranie kurzy, trzepanie dywanów i mycie okien mają dwie zalety: po pierwsze sprawiają, że wokół Ciebie robi się czysto, a po drugie mogą naprawdę zmęczyć, a zmęczenie = spalanie kalorii. Oczywiście jeśli jesteś leniuchem w przypadku ćwiczeń, to pewnie w przypadku sprzątania również, ale każdy z nas raz na jakiś czas musi to zrobić.

Idź na zakupy. Choć dla większości z nas jest to ogromna przyjemność, to jednak chodzenie po sklepach może nieźle wymęczyć! To działa pod warunkiem, że nie idziesz na zakupy głodna i nie kupujesz sobie z tego okazji nic niezdrowego do przekąszenia.

Umów się z przyjaciółką na ploty! Czy od plotkowania można schudnąć? Oczywiście, że tak! Po prostu nie siedźcie w domu, tylko idźcie na spacer! Dobrze wiemy, że gadać z przyjaciółką można przez kilka godzin bez przerwy. Zamiast siedzieć i jeść chipsy, ubierzcie się ciepło i maszerujcie. Nie dość, że się dotlenicie, to jeszcze spalicie kalorie.

Pobaw się z młodszym rodzeństwem lub psem. Warunki są dwa: musicie to robić przez minimum pół godziny i zabawa musi być w ruchu (najlepiej w biegu). Wygłupy są jak najbardziej wskazane! Nie dość, że sprawisz komuś radość (zarówno dzieci, jak i zwierzaki, uwielbiają się bawić), to jeszcze schudniesz! Nie myśl o tym, jak o treningu, bo to przecież sama przyjemność 🙂

Macie pomysły na więcej ćwiczeń dla leniwych? Piszcie w komentarzach!

Super trening dla leniwych!

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: Picjumbo

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here