Jesteście ze sobą już jakiś czas, jest cudownie, ale nie jesteś pewna czy to na pewno TEN? Te sygnały rozwieje Twoje wątpliwości!

Rzadko się kłócicie. Nie lubicie się ze sobą sprzeczać i nawet jeśli dojdzie między Wami do kłótni, szybko staracie się dojść do porozumienia. Wiecie, że kłótnie są jedynie stratą czasu i do niczego nie prowadzą, dlatego zawsze któreś z Was wyciąga rękę na zgodę. U Was nie ma mowy o awanturach, bo przecież tworzycie idealną parę 🙂

Akceptujecie swoje wady. Wiecie, że nie jesteście idealni, ale mimo to chcecie być ze sobą i nie robicie sobie o to wyrzutów. Jednocześnie oboje pracujecie nad sobą, by Wasz związek był jeszcze lepszy.

Mogłabyś z nim ciągle przebywać. Widujecie się prawie codziennie, a Ty i tak nie zamieniłabyś spotkań z nim na imprezę ze znajomymi czy wieczór z ulubionym serialem? Nawet nie będąc z nim, myślami jesteś nieobecna, bo wyobrażasz sobie co będziecie robić, gdy już się zobaczycie i wiesz, że on tak samo oszalał na Twoim punkcie? To musi być prawdziwa miłość!

Czujecie się swobodnie w swoim towarzystwie. Uwielbiacie ze sobą rozmawiać, ale gdy chwilowo nie macie tematów, żadne z Was nie czuje się skrępowane. Oboje lubicie czasem pomilczeć i nie ma to najmniejszego wpływu na Waszą relację.

Często wspominacie najróżniejsze zdarzenia z przeszłości. Zarówno Ty, jak i on pamiętacie wiele szczegółów z Waszego wspólnego życia. Uwielbiacie spędzać czas przywołując te wspomnienia i oglądając Wasze wspólne zdjęcia.

Jest dla Ciebie najważniejszy. Zawsze stawiasz go na pierwszym miejscu. Wszelkie plany z rodziną czy przyjaciółmi ustalasz w taki sposób, żeby nie kolidowały z Waszymi. Wiesz, że on również postępuje w ten sposób.

Uwielbiacie się ze sobą droczyć. Często dogryzacie sobie z różnych powodów i śmiejecie z siebie na wzajem, ponieważ ufacie sobie w 100% i wiecie, że żadne z Was nie mówi tego na serio.

Tęsknisz za nim już 5 minut po Waszym spotkaniu. Spędzacie ze sobą każdą wolną chwilę, a Ty i tak tęsknisz za nim od razu po spotkaniu i nie możesz wytrzymać bez smsów, czy telefonów? To musi być TO!

Często rozmawiacie o Waszej przyszłości. Planujecie wspólne wakacje, ale również wybiegacie dalej w przyszłość – studia, praca, dom i dzieci, to jedne z Waszych ulubionych tematów. Tylko pary będące ze sobą naprawdę blisko robią takie rzeczy.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://pixabay.com | http://weheartit.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here