Źródło: Pinterest

Słyszałaś kiedyś o zabiegu laminowania rzęs? Jeśli nie, to w tym wpisie dowiesz się, na czym on polega!

Która z nas nie marzy o wachlarzu długich, gęstych rzęs? Niestety taki efekt ciężko jest uzyskać jedynie za pomocą maskary. Rozwiązaniem są sztuczne rzęsy lub… zabieg laminowania rzęs. Poniżej dowiecie się na czym on polega.

Laminowanie rzęs (zwane również keratynowym liftingiem rzęs) ma na celu ich odżywienie, uniesienie i podkręcenie, dzięki czemu wyglądają one na dłuższe. Zostają one również nieco przyciemnione, co sprawia, że nawet bez makijażu są one widoczne.

Zabieg laminowania rzęs ma korzystne działanie (w przeciwieństwie do doczepiania sztucznych włosków, które obciążają i powodują wypadanie tych naturalnych). Całość trwa około 1,5 godziny.

Ile kosztuje ten zabieg? Cena zabiegu jest niestety dość wysoka, bo waha się od 150 do 250 złotych. Efekt utrzymuje się od 1,5 do 2 miesięcy, ale najlepsze efekty zaczynają najczęściej być widoczne po 2 lub 3 zabiegu.

Pielęgnacja rzęs po laminowaniu

Rzęsy poddane zabiegowi laminowania nie muszą być traktowane w sposób szczególny. Bez problemu można korzystać z sauny, iść na basen czy zażywać kąpieli słonecznych. Rzęsy można malować tuszem i czyścić płynem do demakijażu.

Polecamy: Najlepsze odżywki do rzęs ? nasz ranking

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj