Chcesz rozstać się z chłopakiem? Oto lista najgłupszych sposobów, z których nie powinnaś korzystać.

Powodów rozstania może być wiele. Czasami uczucie między chłopakiem i dziewczyną się wypada – wtedy oboje dochodzą do wniosku, że związek nie ma sensu. Są też sytuacje, gdy jedno z partnerów zrobi coś niedopuszczalnego (np. zdradzi) i wtedy rozstanie jest czymś naturalnym. Co jednak, jeśli jedna strona wciąż kocha, a druga już nie? Jak wtedy zakończyć związek? Nie zawsze jest to takie proste. W dzisiejszym wpisie znajdziecie przykłady najgorszych sposobów na rozstanie, jakie świat widział. Lepiej tego nie próbujcie!

Najgłupsze sposoby na zerwanie

#1. ,,Nie zasługuję na Ciebie”

Ten tekst jest już tak oklepany, że aż wstyd go przytaczać 🙂 Na pewno po usłyszeniu tego, on nie poczuje się lepiej. Musisz postarać się nieco bardziej.

#2. ,,Nie jestem gotowa na związek”

Jeśli to nie jest Twój pierwszy związek, to będziesz brzmieć bardzo niewiarygodnie. Takie słowa i tak mogą wywołać w nim mieszane uczucia. Choć bezpośrednio w niego nie uderzają, to jednak coś musiało sprawić, że doszłaś do takich, a nie innych wniosków.

#3. Nieodbieranie telefonów

Jeśli zaczniesz ignorować jego wiadomości i telefony, to on prędzej zacznie się o Ciebie martwić, niż domyśli, że właśnie go rzuciłaś i nie masz ochoty już z nim rozmawiać. Takie zachowanie jest bardzo dziecinne.

#4. ,,Zostańmy przyjaciółmi”

Nie, nie i jeszcze raz nie. Jeśli on Cię kocha, to raczej nie będzie potrafił zostać Twoim przyjacielem, a nawet jeśli się na to zgodzi, to i tak cały czas będzie liczył na coś więcej.

#5. ,,Zróbmy sobie przerwę”

W efekcie Ty będziesz szaleć, bo wcale nie będziesz chciała do niego wracać, a on będzie cały czas na Ciebie czekał i cierpiał. To chyba nie jest do końca fair, prawda?

#6. Udawanie ucieczki z domu/śmierci

To chyba najgłupsze sposoby na zerwanie. Co więcej na dłuższą metę ciężko byłoby Ci utrzymać tę tajemnicę, więc wszystko by się wydało, a Ty jedynie byś się ośmieszyła.

Znacie więcej głupich sposobów na zerwanie? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Najgłupsze sposoby na zerwanie

Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

  1. Mój były napisał do mojej kol ” Kur*a kiedy ona wreszcie zerwie ” chcial zeby to sie juz dawno skonczylo ale „nie lubi zrywac z dziewczyną’ ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj