Źródło: Pinterest

Lato to czas kiedy najchętniej farbujemy włosy. Kiedy nie jesteśmy zdecydowane na koloryzację, możemy użyć zmywalnych farb do włosów. W tym wpisie pokażemy Wam te, które naszym zdaniem są najlepsze!

Powody kupna zmywalnych farb do włosów są różne. Często jest to niezdecydowanie, strach przed zniszczeniem włosów lub opinia rodziców. Oto najlepsze według nas zmywalne farby do włosów.

Najlepsze zmywalne farby do włosów

#1. Schwarzkopf Live Pastel Spray

Jest to farba w formie sprayu, który ułatwia samodzielną koloryzację. Jest idealna dla każdego rodzaju włosów, lecz najlepiej prezentuje się u blondynek. Producent zaznacza, że spray nie daje efektu rażących kolorów tylko pastelowych. Niektórzy z tego powodu mogą być zawiedzeni. Butelka zawiera 125 ml płynu, co oznacza, że starcza on na kilka razy. Efekt utrzymuje się do 3-4 myć. Spray można znaleźć w Rossmannie za 13,49 zł.

#2. L’Oreal Paris Colorista SPRAY

Jest to trochę gorszy spray od poprzedniego, ale wciąż dobrej jakości. Utrzymuje się tylko do pierwszego mycia. Zawiera 75 ml płynu, czyli jest dość mały. Dostępny jest w 5 odcieniach: #pastelbluehair, #lavenderhair, #pinkhair, #hotpinkhair i #turquiosehair. Jest widoczny na każdym kolorze włosów. Jeżeli pobrudziłaś ubrania podczas koloryzacji to się nie przejmuj, ponieważ schodzi po pierwszym praniu. Możemy kupić go w Rossmannie za około 28 złotych.

Najlepsze zmywalne farby do włosów

#3. L’Oréal Paris, Colorista, washout 2-tygodniowy kolor

Jest to produkt podobny do: L’Oreal Paris Colorista SPRAY, tylko utrzymujący się do 2 tygodni. Mimo, że producent mówi o 2 tygodniach utrzymania się koloru, to farba najczęściej znika po kilku myciach i to jest duży PLUS. Butelka zawiera 80 ml płynu, więc produkt starcza na jedną koloryzację. Kolor wypłukuje się z każdym kolejnym myciem. Produkt nie zawiera oksydantów i amoniaku. Można kupić w drogerii E-zebra za 26,89 zł.

Jakich farb Wy używacie? Piszcie w komentarzach!

Czytaj także: Farbowanie włosów – za i przeciw

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

3 KOMENTARZE

  1. Kochane kobiety! Mam naturalne blond włosy i zamarzyła mi się zmiana – pierwsza w życiu, więc nie śmiejcie się, że się nie znam. Chciałabym pomalować włosy na różowo, ewentualnie na fioletowo.

  2. Miałam loreal coloriste, która miała utrzymać się do ok. 10 myć a zmyła się po 2/3 :/. Obecnie na włosach mam schwarzkopf live (kolor shocking hair), który ma się utrzymać do 12-15 myć także zobaczymy jak sie sprawdzi 🙂

  3. Ja miałam L’Oréal Paris, Colorista, washout fioletowy. Zrobiłam całe włosy, ale kolor był ładny tylko na końcówkach. Prawie wszystko zmyło się po pierwszym myciu, teraz (po 3 tygodniach) mam jeszcze jasnofioletowe pasemka, które niw chcą sie zmyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj