Źródło: Pinterest

Poznaj najlepsze (naszym zdaniem) tusze do rzęs dostępne na rynku i wybierz swojego faworyta!

Tusz do rzęs to ulubiony kosmetyk większości dziewczyn. Spora grupa deklaruje, że to właśnie ten produkt zabrałaby na bezludną wyspę. Nie każda kobieta może poszczycić się naturalnie ciemną oprawą oczu, a mascara może ten problem rozwiązać w kilkanaście sekund. Nic więc dziwnego, że dziewczyny tak kochają ten kosmetyk. Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów, które mają za zadanie pogrubić, wydłużyć oraz podkręcić rzęsy. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy nasze TOP 3.

Najlepszy tusz do rzęs – nasze 3 typy

#1. Lovely, Curling Pump Up Mascara

Podkreśla i unosi rzęsy, a przy tym kosztuje niewiele. Jego cena oscyluje wokół 10 złotych, a spokojnie może konkurować z produktami z wyższej półki. W tym przedziale cenowym jest zdecydowanie najlepszym tuszem dostępnym na rynku. Warto kupić go podczas promocji w popularnej drogerii, gdyż jego cena jest wtedy jeszcze niższa!

#2. Maybelline, Volum’ Express

Mocno pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy, a jednocześnie nie obciąża ich, ani nie skleja. Można go kupić za kilkanaście złotych przez Internet lub za około 30 złotych w stacjonarnych drogeriach (warto poczekać na sezonową obniżkę, ponieważ masz go wtedy kupić za połowę ceny).

#3. L`Oreal, Telescopic Carbon Black

Maksymalnie wydłuża i rozdziela, więc jeżeli marzysz o długich rzęsach, to ten tusz jest wręcz stworzony dla Ciebie! W połączeniu z tuszem pogrubiającym, da efekt zbliżony do tego, jaki uzyskamy nosząc sztuczne rzęsy. Ten kosmetyk to najdroższa z naszych propozycji, na szczęście jest bardzo wydajny.

Testowałaś któryś z naszych ulubionych kosmetyków? Który jest Twoim faworytem? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Alternatywne zastosowanie kosmetyków, które masz w domu

Źródło: Pinterest

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj