Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku
Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku

Poznaj kolejnych 6 kont, które posiadają największą popularność na Twitterze w 2022 roku.
Twitter jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Skupia wokół siebie światowych przywódców, ale również sportowców, dziennikarzy, no i oczywiście ,,zwykłych śmiertelników”. Poniżej przedstawiamy kolejnych 6 najpopularniejszych kont na Twitterze w 2022 roku.

Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku – CZĘŚĆ 2

Najchętniej obserwowane konta w Polsce 2022

#4. @donaldtusk

To człowiek, który jest drugim najchętniej obserwowanym politykiem na Twitterze – tuż po Andrzeju Dudzie. Zebrał on ponad 1,5 mln obserwujących. Jeden z jego ostatnich wpisów ma ponad 13 tysięcy lajków.

#5. @AuschwitzMuseum

To popularne konto poświęcone jest akcji Auschwitz Memorial, której celem jest przypominanie o tragicznych wydarzeniach z obozu koncentracyjnego. Konto to obserwuje ponad 1,3 mln użytkowników Twittera.

#6. @sikorskiradek

To konto prowadzone jest przez Radosława Sikorskiego, czyli przewodniczącego delegacji UE-USA. Jest on obserwowany przez 1,1 mln użytkowników Twittera. Jego ostatni post został polajkowany przez prawie 2 tysiące osób.

Najchętniej obserwowane konta na Twitterze z całego świata 2022

#4. @ri

Rihanna to kolejna piosenkarka w tym zestawieniu. Swoją popularność zyskała dzięki takim piosenkom, jak: „Diamonds” czy „Umbrella”. Obecnie jej konto obserwuje ponad 106,9 mln osób

#5. @elonmusk

To najbogatszy człowiek na Ziemi. Jest najchętniej obserwowanym inżynierem i CEO na Twitterze. Jego aktywność śledzi ponad 103 mln obserwujących.

#6. @Cristiano

Słynny piłkarz – Cristiano Ronaldo – na swoim twitterowym koncie posiada ponad 102 mln obserwujących. Ten wynik sprawia, że znalazł się na szóstym miejscu naszego zestawienia.

Obserwujesz którąś z tych osób na Twitterze? Jeśli tak, to koniecznie napisz nam którą, w komentarzu!

Czytaj także: Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku

Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku
Najpopularniejsze konta na Twitterze w 2022 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj