Źródło: Pinterest

Jakie są największe grzechy porzuconych dziewczyn? Dowiesz się z tego wpisu!

Porzuconym dziewczynom zdarza się robić różne, dziwne rzeczy. W końcu gdy w grę wchodzą emocje, nie zawsze udaje nam się myśleć racjonalnie. W tym wpisie skupimy się na tych najgorszych zachowaniach, które niestety zdarzają się dość często.

Największe grzechy porzuconych dziewczyn

#1. Pisanie do byłego. Bez względu na to, kto ostatecznie zadecydował o rozstaniu, dziewczyna nie powinna pisać do swojego byłego. To jest zamknięty rozdział, a pisanie do niego sprawia, że nie może ona iść naprzód.

#2. Śledzenie swojego ex. To największa głupota, jaką można sobie wyobrazić. Jeśli to się wyda (co jest bardzo prawdopodobne) to tylko się ośmieszy takim zachowaniem.

#3. Nienawiść wobec jego nowej dziewczyny. To raczej oczywiste, że z obecną dziewczyną swojego ex nie będzie się przyjaciółkami. Nie powinno się jednak odczuwać wobec niej nienawiści, o ile nie przyczyniła się ona do rozpadu tego związku. Nie trzeba jej lubić (całkiem możliwe, że nigdy nie pojawi się nawet okazja, żeby z nią porozmawiać), ale wypowiadanie się o niej w sposób negatywny (szczególnie przy wspólnych znajomych) nie jest fajne.

#4. Proszenie o drugą szansę. Nigdy nie powinno się prosić chłopaka o kolejną szansę. Jeśli to Ty go rzuciłaś to powinnaś być konsekwentna, a jeśli to on zostawił Ciebie to Twoje prośby i tak niewiele pomogą.

#5. Szukanie kogoś na siłę. Złamane serce najlepiej jest wyleczyć za pomocą nowej miłości, ale nic na siłę. Bycie z kimś tylko dlatego, żeby nie być singielką jest kiepskim pomysłem. Lepiej poczekać na kogoś, kto da Ci szczęście.

#6. Pokazywanie mu co stracił. To częste zachowanie i z jednej strony jest jak najbardziej okej – dziewczyna zmienia najczęściej styl na bardziej kobiecy, zaczyna o siebie dbać, wychodzić do ludzi (oraz z nimi). Wszystko super, tylko dlaczego nie wprowadziła tych zmian będąc jeszcze w związku? Skoro ma potrzebę poczucia się bardziej atrakcyjną, to znaczy, że wcześniej miała z tym problem. Czasami związki rozpadają się z tego powodu, że partnerzy przestali o siebie zabiegać, więc aby do tego nie dopuścić, warto starać się przez cały czas.

Jakie zachowanie z powyższych jest Twoim zdaniem najgorsze? A może przychodzą Ci do głowy jeszcze jakieś inne? Czekamy na Twoją opinię!

Czytaj także: Co robić, gdy Twój były ma nową dziewczynę?

Źródło: https://weheartit.com/entry/103569147

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Moja przyjaciółka po rozstaniu ze swoim chłopakiem, który był moim kumplem zmusiła mnie żeby go śledzić. Wszystko się wydało i on już nie chciał sie ze mną zadawać, bo stwierdził, że jestem głupia. Także nie polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj