para
Źródło: Pinterest

Czekaliście na to od jakiegoś czasu, wszystko było dokładnie zaplanowane i… coś nie wyszło. No cóż, zdarza się. Sprawdź, co zrobić, kiedy pierwszy raz jest nieudany.

Jesteśmy tylko ludźmi, dlatego to normalne, że czasem coś nam nie wychodzi. Pierwszy raz niewątpliwie wiąże się z ogromnym stresem, dlatego może się zdarzyć, że coś pójdzie nie po naszej myśli. Poniżej najczęściej spotykane problemy, które mogą pojawić się wtedy pojawić.

Nieudany pierwszy raz – co robić?

ON nie stanął na wysokości zadania

Bez względu na to, czy to jego pierwszy raz, czy któryś z kolei, taka sytuacja może mieć miejsce. Najczęściej powodem jest stres, ale może to być również zmęczenie, alkohol, przeziębienie. Najgorsze co możesz zrobić, to wyśmiać partnera. On i tak jest zdołowany zaistniałą sytuacją, więc nie musisz go dodatkowo dobijać. Jeśli on poczuje, że nie ma Twojego wsparcia, może się zupełnie zablokować, a nawet unikać kontaktu z Tobą. Lepiej po prostu go przytul i powiedz, że nic się nie stało. Jeśli, on nie będzie chciał drążyć tematu, to to uszanuj.

TY odczuwałaś ból

Nawet jeśli poświęciliście dużo czasu na przytulanki przed, może się zdarzyć, że będziesz odczuwać ból. W końcu dla Twojego ciała jest to zupełnie nowa sytuacja. Twój chłopak powinien to zrozumieć i nie naciskać na Ciebie, ani niczego nie przyspieszać. Skupcie się na dotyku oraz pocałunkach i spróbujcie znowu za jakiś czas.

ON skończył zbyt szybko

To również normalne, szczególnie jeśli dla niego to też była nowa sytuacja. Zdecydowanie odradzamy komentarze typu ,,Co tak szybko?”, ,,Tylko na tyle Cię stać?” itd. Sama pewnie też nie chciałabyś usłyszeć jakiś złośliwych tekstów pod swoim adresem, w takiej chwili. Bądź delikatna, ponieważ jeśli chłopak będzie czuł presję, jego problem może narastać.

TY poczułaś, że robisz coś wbrew sobie

Po prostu się nie zmuszaj. Jeśli chłopak naprawdę Cię kocha, powinien to zrozumieć i poczekać. Pamiętaj, że to poważny krok i nie należy decydować się na to pod wpływem nacisku czy po prostu dlatego, żeby mieć to już za sobą.

ON nie mógł się zmieścić

Nie bój się, że tak będzie zawsze. Po prostu musicie próbować. Ważne jednak, żeby on był delikatny i nie myślał w tej chwili o sobie, a o tym, żebyś czuła się komfortowo. Przydatny może okazać się żel, który nawilży Cię od środka.

Bez względu na to, co się wydarzyło, nie szukajcie winnego i nie oskarżajcie się wzajemnie. Aby zmniejszyć stres, pamiętajcie o zabezpieczeniu i odpowiednio długim wstępie oraz zadbajcie o to, aby na pewno nikt Wam nie przeszkodził.

Polecamy: Jak stworzyć udany związek?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj