Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/734368282967909380

Marzysz o tym, aby Twój związek był jak najlepszy? Sprawdź co powinnaś robić, a czego lepiej unikać!

Jak stworzyć udany związek?

Rozmawiaj

Nie tylko o tym co u Ciebie, ale przede wszystkim o swoich uczuciach, obawach, o tym co Ci nie pasuje. Rozmowa zbliża do siebie ludzi, poza tym, jeśli będziecie omawiać każdy, nawet najmniejszy problem w związku, będzie Wam się żyło o wiele lepiej.

Doceniaj

To ważne, żebyś doceniała i chwaliła go za jego osiągnięcia, a także za drobne gesty w stosunku do Ciebie (np. to, że czasem musi na Ciebie długo czekać i nie marudzi, że się o Ciebie troszczy, albo godzi na oglądanie z Tobą Plotkary 🙂

Wspieraj

Miłość i związek to nie tylko dobre momenty, ale także te złe. Zawsze bądź dla chłopaka oparciem, tak, żeby wiedział, że może na Tobie polegać.

Okazuj miłość

Nie tylko słowami ale też czynami. Dbanie o chłopaka, wyręczanie lub pomaganie mu w rzeczach, których nie lubi robić ? takimi gestami również pokazujesz mu jak ważny jest dla Ciebie.

Nie obrażaj się

Dla chłopaka nie ma nic gorszego niż foch bez przyczyny (oczywiście to tylko on nie zna tej przyczyny, bo Ty przecież doskonale wiesz o co się obraziłaś). Jeśli zamiast tego wybierzesz rozmowę, on będzie miał szansę naprawić swój błąd i więcej go nie powtarzać.

Myśl o sobie

To oczywiste, że jak jesteś w związku to wiele rzeczy robicie wspólnie, jednak powinnaś też myśleć o sobie i spędzać trochę czasu w samotności. Twojemu chłopakowi też przyda się trochę odpoczynku od Ciebie, żebyście mogli za sobą zatęsknić 🙂

Czytaj także: Co zrobić, gdy chłopak ucieka wzrokiem?

Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/606086062337644441

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj