Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, z jakich powodów zakochane pary kłócą się najczęściej? W tym wpisie podamy Ci najczęstsze przyczyny!

Nawet w najlepszym związku zdarzają się kłótnie. Gdy w grę wchodzi miłość, emocje czasami biorą górę. O co najczęściej sprzeczają się zakochani? W tym wpisie poznasz najczęstsze powody.

O co kłócą się zakochani?

#1. Zazdrość

To jeden z gorszych, ale jednocześnie najbardziej popularnych powodów do kłótni. Odrobina zazdrości w związku nie zaszkodzi, ale nie powinna być ona przyczyną sprzeczek. Może ona świadczyć nie tylko o braku zaufania do partnera, ale także o braku pewności siebie. Warto więc pracować nad sobą, aby do kłótni na tym tle dochodziło możliwie jak najrzadziej.

#2. Znajomi

Najczęściej to dziewczyny prowokują spięcia na tym tle. Mało która z nas lubi, gdy jej ukochany spędza zbyt wiele czasu z kumplami. Jeśli na dodatek mają oni (w naszym mniemaniu) zły wpływ na naszą drugą połówkę, to kłótnia murowana. Panowie też potrafią robić nam problemy z powodu znajomych, szczególnie jeśli są przeciwnej płci.

#3. Spędzanie wolnego czasu

Jeśli zakochani mają odmienną wizję na spędzanie wolnego wieczoru, to może to być powodem konfliktu. Szczególnie jeśli ona chciałaby obejrzeć swój ulubiony serial, a on wolałby zobaczyć mecz ukochanej drużyny.

#4. Porządek…

…a raczej jego brak. Ten problem pogłębia się w momencie, gdy zakochani decydują się ze sobą zamieszkać. Jeśli jedna ze stron tylko bałagani, a druga sprząta, to nic dziwnego, że pojawiają się spięcia. Najlepiej jest po prostu podzielić się obowiązkami (gdy mieszka się razem) i starać się w miarę możliwości sprzątać po sobie (w każdej sytuacji).

#5. Rodzina

Kiedy rodzina jest przeciwna związkowi i utrudnia kontakty zakochanym, to prędzej czy później mogą pojawić się spięcia na tym tle. Takie sytuacje są niezwykle trudne i najczęściej prowadzą do konieczności wyboru pomiędzy rodziną a ukochaną osobą.

#6. Plany na przyszłość

Jeśli zakochani mają inne pomysły na życie, to w którymś momencie może dojść do spięć na tym tle. Plany dotyczące edukacji, zarabiania na życie, mieszkania, statusu związku to tylko niektóre z możliwych przyczyn zatargów. Warto te kwestie omówić zawczasu i spróbować osiągnąć kompromis.

O co Wy najczęściej kłócicie się ze swoją drugą połówką? Piszcie w komentarzach!

O co kłócą się zakochani?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj