Źródło: Pinterest

Jak zniszczyć sobie reputację i stać się najmniej lubianą osobą w szkole? Oto nasz antyporadnik!

UWAGA! Nie zachęcamy nikogo do niszczenia sobie reputacji. Ten wpis powinien być potraktowany jako żart, a poniższe porady to przestroga, jakich zachowań należy unikać, aby nie zrazić do siebie innych. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie dla Was wspaniały i szybko zaprzyjaźnicie się z nowymi koleżankami i kolegami z klasy.

Jak zniszczyć sobie reputację w szkole

#1. Myśl tylko o sobie

Ty jesteś najważniejsza i tylko Twoje potrzeby się liczą. Przy każdej możliwej okazji przekonuj innych do swoich poglądów, a gdy jesteś w mniejszości, zacznij płakać lub wpadnij w histerię.

#2. Obgaduj innych

Zawsze gdy jesteś z kimś sam na sam, wypowiadaj się niepochlebnie o innych ludziach. Jeśli jesteś z kimś naprawdę blisko, a reszta klasy śmieje się z tej osoby, Ty bądź najgłośniejsza i podpuszczaj ich, by robili tak dalej. To będzie mega fun!

#3. Przeszkadzaj na lekcjach

Pokaż, że jesteś kozakiem i rozmawiaj na zajęciach. Nauczyciele tylko przynudzają i nie ma sensu poświęcać im uwagi. Gdy ktoś Ci coś powie, nie reaguj.

#4. Bądź wyniosła

Traktuj innych z góry. Jesteś przecież lepsza, bogatsza i mądrzejsza od tych wszystkich buraków (a jak nie jesteś, to udawaj, że jesteś), którzy powinni się cieszyć, że w ogóle z nimi rozmawiasz. Poćwicz minę pełną pogardy.

#5. Przechwalaj się

Na pewno masz mnóstwo powodów do bycia z siebie dumną i chwalenia się tym przed całą klasą. Niech wiedzą, że nie mają do czynienia z byle kim. Obowiązkowo trzeba jeszcze dodać coś od siebie i delikatnie podkoloryzować kilka historii. Niech innym opadną szczęki z wrażenia!

#6. Krytykuj, krytykuj i jeszcze raz krytykuj

Każdy kto myśli inaczej niż Ty, jest po prostu w błędzie. Warto w takich sytuacjach uświadomić innym, że ich pomysły są po prostu głupie. Powinni Cię słuchać, bo wiesz wszystko najlepiej.

#7. Przerywaj

Nie daj nikomu dojść do głosu. Z pewnością nic mądrego nie chce powiedzieć, więc nie warto tracić czasu na słuchanie. Uświadomisz rozmówcy, że jest od Ciebie mniej ważny, bo przecież tak jest, prawda?

#8. Bądź sarkastyczna

Nie ma nic lepszego, niż robienie z innych ludzi głupków, a co będzie w tym wypadku lepsze niż sarkazm?

Macie więcej pomysłów, co powinno znaleźć się na naszej liście? Dopiszcie Wasze propozycje w komentarzach!

Polecamy: Jak się odnaleźć w nowej szkole i być lubianą

Jak zniszczyć sobie reputację w szkole

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj