Sprawdź, o czym Twój ukochany marzy, ale boi się Ciebie o to poprosić.

O czym on marzy, ale boi się poprosić?

#1. On chce… żebyś schudła. Przytyłaś ostatnio? On z pewnością to zauważył i choć powinien Cię akceptować taką, jaka jesteś, na pewno byłby zadowolony, gdybyś zrzuciła nadprogramowe kilogramy.

#2. On chce… żebyś wychodziła z inicjatywą. Zaproponuj czasem spontaniczne (lub zaplanowane przez Ciebie wcześniej) wyjście, a on z pewnością będzie szczęśliwszy.

#3. On chce… żebyś się nie obrażała. On naprawdę nie lubi jak się obrażasz i każesz się domyślać o co Ci chodzi.

#4. On chce… żeby ,,NIE” znaczyło ,,NIE”, a ,,TAK” znaczyło ,,TAK”. Wiele dziewczyn mówiąc ,,NIE”, ma na myśli ,,TAK”. O ile życie byłoby prostsze (przynajmniej dla chłopców), gdybyśmy jednak mówiły dokładnie to, co mamy na myśli…

O czym on marzy, ale boi się poprosić?

#5. On chce… żebyś nie zmieniała zdania co 5 minut. Z tym chyba nie łatwo nie będzie 🙂

#6. On chce… żebyś czasami ubrała się sexy tylko dla niego. Jeśli na co dzień nie lubisz rzucać się w oczy to z pewnością miłą odmianą będzie, jeśli założysz sukienkę lub spódniczkę. Jak wiadomo chłopcy są wzrokowcami i lubią oglądać swoją ukochaną w seksownych ciuszkach.

#7. On chce… żebyś publicznie go pocałowała! Nie lubisz okazywania uczuć przy ludziach? Przełam się od czasu do czasu i spontanicznie złap go za rękę lub pocałuj w policzek. Z pewnością sprawisz mu tym radość i dasz do zrozumienia, że jesteś dumna, że jesteście razem.

#8. On chce… żebyś zaakceptowała jego kolegów. Wiemy, że czasami to niełatwe, ale najgorsze co możesz zrobić, to kazać mu wybierać między nimi a Tobą. Nie rób tego! On prawdopodobnie zna ich dłużej niż Ciebie i naprawdę lepiej, żebyś nie ograniczała jego kontaktów z kolegami, bo jeśli będzie chciał, to i tak znajdzie sposób, żeby się z nimi spotkać.

A Wy o czym marzycie, ale boicie się powiedzieć swoim chłopakom? Piszcie w komentarzach!

Źródło zdjęć: http://favim.com | Pexels

4 KOMENTARZE

  1. Boje się powiedzieć chłopakowi, że sposób w jaki mnie całuje mi się nie podoba. Marzę o romantycznym pocałunku ale oni on ani ja nie jesteśmy doświadczeni. Jak dyskretnie dać mu wskazówki? Jak powiedzieć co robi nie tak?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj