Źródło: Pinterest

Nie masz pomysłu o czym pisać z chłopakiem, który Ci się podoba? Sprawdź nasze propozycje tematów!

O czym pisać z nowo poznanym chłopakiem?

Temat: ON. Przede wszystkim postaraj się dowiedzieć o nim jak najwięcej, ale w taki sposób, żeby nie czuł się jak na przesłuchaniu! To musi być naturalna rozmowa. Jeśli wypytasz go o jego życie, to bardzo prawdopodobne, że to będzie podstawą do dalszej rozmowy, np.:

– Jeśli on powie, że ma rodzeństwo, a Ty też nie jesteś jedynaczką, to na pewno oboje macie mnóstwo śmiesznych (lub denerwujących) przeżyć, o których możecie sobie wzajemnie poopowiadać. Również wspólne narzekanie na braci lub siostry może Was do siebie zbliżyć 🙂

Zainteresowania – jeżeli macie wspólne to na pewno nie będziecie mieli problemu, żeby się dogadać, a jeśli inne to zawsze jedno może drugiemu przybliżyć swoją pasję i nią zarazić;

Szkoła to temat rzeka, jeśli chodzicie do tej samej to masz ułatwione zadanie! Ulubiony przedmiot, znienawidzony nauczyciel, fajna miejscówka, jedzenie w stołówce, tematów macie mnóstwo!

Temat: TY. Jeśli on nie wypytuje o szczegóły z Twojego życia, możesz sama zacząć opowiadać mu o sobie, tylko nie przesadzaj! Jeśli zaczniesz opowiadać o swoim życiu, zaczynając od momentu narodzin, a kończąc na wieku aktualnym i nie dasz mu dojść do głosu przez godzinę, to możesz być pewna, że to będzie Wasza ostatnia rozmowa, a on nie będzie chciał już więcej zamienić z Tobą słowa.

Temat: WY. Postaraj się znaleźć jak najwięcej łączących Was rzeczy i o tym rozmawiaj, tak, żeby on podświadomie poczuł, że jesteście dla siebie stworzeni 🙂 To może być rozmowa o wspólnych zainteresowaniach lub poglądach.

Nie rób nic na siłę. Pozwól wykazać się też chłopakowi. Nie masz obowiązku prowadzenia rozmowy. Jeśli widzisz, że on nie bardzo ma ochotę smsować, nie ciągnij rozmowy na siłę. Może woli się spotkać? 🙂

Czytaj także: O czym rozmawiać na pierwszej randce?

o czym pisać z chłopakiem

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

11 KOMENTARZE

  1. Mam pewną sytuację i do końca nie wiem jak sobie z nią poradzić. Chodzi o to, że spodobał mi się pewien chłopak, lecz problem w tym, że mieszka daleko ode mnie. Widzę się z nim jedynie w wakacje, ponieważ nasi rodzice się przyjaźnią i razem jeżdżą na wycieczki itp. Naprawdę bardzo się w nim zakochałam tylko nie mam odwagi mu tego powiedzieć. Błagam pomóżcie mi! Jak mam utrzymać tą znajomość jeśli tak żadko się widujemy i jak się przełamać żeby mu powiedzieć że go kocham?

    • Tylko że po prostu nie mam odwagi tak po prosty coś napisać do niego czy zadzwonić. Nie mam również innych możliwości na spotkanie się z nim, a wydaje mi się że on nie jest mną tak mocno zainteresowany jak ja nim.

  2. moze moglibyście zrobić posta co zrobić aby chłopak, który cie nie zna zwrócił na ciebie uwagę? Byloby to bardzo pomocne dla mnie i mysle ze dla wielu innych osob tez

      • Polecam podryw na zaczepki 😀 naprawdę działa 😛 Pewien chłopak zaczepił mnie raz i już następnej nocy zaczepiliśmy się ponad 150 razy. Kiedy dobiliśmy 100 zaczepek zaczęliśmy ze sobą pisać 😛 Teraz piszemy codziennie :P. A jeśli chodzi o to w którym momencie napisać warto poczekać do określonej liczby zaczepek i zacząć rozmowę od czegoś w stylu ,, Jejku wygrałeś, poddaję się koniec z tymi zaczepkami” albo poczekać chwile, aż twój wybranek sam napisze 🙂 naprawdę działa i sprawia, że ten na którego tak polujesz zaczyna nieświadomie o tobie myśleć i na pewno z wielką chęcią cie zapozna 🙂 Mam nadziej że trochę pomogłam :’) jeśli nie, możesz oczywiście wysłać wiadomość typu ,, Fajne masz ucho, pasuje do twojej łydki” – autorski tekst na podryw polecam XDDDD gorąco pozdrawiam i powodzonka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj