czym się kierować przy wyborze partnera
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/664140276278770051/

W tym wpisie znajdziesz tematy, które możesz poruszyć z chłopakiem, żeby go nie zanudzić.

Brakuje Wam tematów do rozmów? A może masz wrażenie, że Twój chłopak się nudzi, a kiedy do niego mówisz, to jednym uchem wszystko wpuszcza, a drugim wypuszcza? W tym wpisie przedstawimy Ci tematy, które z pewnością go zaciekawią 🙂

O czym rozmawiać z chłopakiem, żeby go nie zanudzić?

1. Jego zainteresowania / pasje

To nieprawda, że tylko kobiety lubią mówić o sobie. Mężczyźni także to uwielbiają. Zwłaszcza, kiedy ukochana słucha z podziwem. Nawiąż do tego, co Twój chłopak lubi robić: sport, samochody, motocykle. Niech opowiada. A może nauczy Cię czegoś nowego?

2. Filmy / seriale

Zapewne Ty i Twój chłopak oglądacie czasem jakieś filmy czy seriale, razem albo osobno. Możecie podyskutować o fabule, kreacji bohaterów, powymieniać się tytułami, które przypadły Wam do gustu. Często filmy skłaniają do refleksji, zwłaszcza gdy mówią o ważnych aspektach życia.

3. Kreatywne pytania

To świetny sposób, by jeszcze lepiej poznać swojego ukochanego. Tutaj znajdziesz przykładowe pytania, które możesz zadać swojemu chłopakowi, podczas rozmowy: https://www.dlanastolatek.pl/kreatywne-pytania-czesc-1/

4. Jedzenie

Bo kto nie lubi jeść? Można też o tym porozmawiać. Poznać swoje ulubione potrawy, smaki oraz tradycje. Możecie poszukać jakiegoś przepisu lub wymyślić własny i wspólnie coś ugotować.

5. Dzieciństwo

To okres, który większość z nas wspomina kolorowo. Wypytaj go o jakieś miłe chwile, zabawne wpadki albo wstydliwe momenty. Dodatkowo możecie obejrzeć stare zdjęcia, które przypominają wiele historii.

6. Przyszłość

Niekoniecznie musicie rozmawiać o Waszych planach, bo niektórych to może przerażać w młodym wieku, ale jeśli takie macie, to śmiało. Możesz zapytać, gdzie on widzi siebie za 5, 10 lat, co chce robić albo jakie by chciał mieć życie.

7. Aktualne wydarzenia

Ważne jest także to, co dzieje się tu i teraz. Dobrze jest znać poglądy swojej drugiej połówki na bieżące sprawy. Wybory, pandemia koronawirusa, działania rządu, szkoła, codzienne rzeczy.

Czytaj także: Jak sprawić, żeby chłopak miał lepszy humor?

czym się kierować przy wyborze partnera
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/781022760359300312/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj