Chcesz wiedzieć jakie cechy musi mieć idealny chłopak? Sprawdź, co mówią na ten temat dziewczyny!

Jacy chłopcy mają największe wzięcie u dziewczyn? Szczupli czy wysportowani? Blondyni a może bruneci? Bez względu na to, czy jesteś chłopakiem i chcesz wiedzieć czy masz szanse u płci przeciwnej, czy jesteś dziewczyną i weszłaś tu z ciekawości, to w tym wpisie znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania! Sprawdźcie koniecznie jacy chłopcy podobają się naszym czytelniczkom!

O jakich chłopcach marzą dziewczyny?

Kinga, 15 lat:

,,Mój wymarzony ideał to blondyn z niebieskimi oczami. Mam 165 cm wzrostu więc oczywiście musiałby być wyższy ode mnie”.

Patrycja, 16 lat:

,,Lubię zarys mięśni u chłopaków, ale nie takich, które widać z wychudzenia. Mam w klasie kilku takich, co im się wydaje, że mają świetną sylwetkę, a po prostu są tacy szczupli, że im coś tam widać. Żenua”.

Marzena, 19 lat:

,,Może to zabrzmi dziwnie, ale dla mnie najważniejsze są dłonie. Zawsze zwracam uwagę na ręce u chłopaka – muszą być duże i zadbane. Żadnego brudu i obgryzionych paznokci – ktoś taki jest u mnie od razu spalony”.

Kama, 17 lat:

,,Chłopak musi być wyższy ode mnie i więcej ważyć. Przy chudym i niewysokim nie czułabym się bezpiecznie. Poza tym wyglądalibyśmy śmiesznie, bo ja mam 1,70 i ważę około 65 kg”.

Paulina, 16 lat:

,,Lubię takich ciemnych chłopaków 😀 Chodzi mi o karnację i włosy. Taki mulacik to mój ideał, niestety w naszym kraju wszyscy bladzi haha. Najbardziej jestem szczęśliwa latem – wtedy zakochuję się średnio co 2 dni”.

Marta, 17 lat:

,,Nie mam ideału. HA! Zawsze w każdym staram się dostrzec coś pięknego, ale najważniejsze dla mnie jest to, żeby chłopak był dobrze wychowany, miał jakieś pasje (nie picie piwa na boisku) i żebyśmy mieli o czym gadać, bo z nudziarzem bym długo nie wytrzymała”.

Zuzia, 18 lat:

,,Moim zdaniem tworzenie sobie w głowie ideału jest bez sensu. Zawsze miałam w głowie obraz idealnego chłopaka i rok temu poznałam go. Wyglądał jak spełnienie moich marzeń, aż nie mogłam w to uwierzyć. Byliśmy razem kilka miesięcy i zaczęła się masakra. Nie chcę tu pisać co się działo, ale okazał się zupełnie kimś innym niż mi się zdawało. Rozstaliśmy się, a mnie pocieszał mój przyjaciel od serca. Tak mnie skutecznie pocieszył, że zapomniałam o tamtym, a teraz jesteśmy razem w związku. Mój przyjaciel-chłopak to zupełne przeciwieństwo mojego ideału, ale teraz to on jest dla mnie idealny”.

Jakie cechy powinien mieć idealny chłopak według Ciebie? Daj nam znać w komentarzu!

O jakich chłopcach marzą dziewczyny?

Źródło zdjęć: Pixabay

8 KOMENTARZE

  1. Nie mam ideału, jednak lubię tych, którzy są dobrze wychowani, umią myśleć, mają pasje, wiedzą coś o sporcie (przede wszystkim futbolu), mają mięśnie, są szczupli i wysocy. Fajnie mieć kogoś z kim można pogadać, pośmiać się i pojechać na rower 😉

  2. Moim ideałem jest chłopak od 170 do 180 (mam 167) od zawsze kocham ciemne oczy i ciemne włosy w połączeniu z bladą cerą. Nie chce że by chłopak był muskularny czy wychudzony, najlepiej gdyby miał lekki zarys mięśni. Z charakteru lubie chłopaków delikatnych, słodkich i lekko taki bad. Powinien mieć swoją pasje jeśli będzie nią muzyka to po prostu super.

  3. ja to marzę w ogóle o chłopaku? ale tak poza tym to musi mieć dobrze poukładane w głowie przede wszystkim, być po prostu w porządku, i jeśli chodzi o wygląd to nie mam swojego ideału, bo ostatnio nie zwracam uwagi na wygląd, może dorosłam

  4. Ja sądze że nie można podać ideału z wyglądu, jedynie musi mieć oczy w których można utonąć. Z charakteru powinien być spokojny i wyrozumiały na mój skomplikowany charakter, powinien mieć też charyzmę i wrażliwość na sztukę

    • Nawet jeśli byś mieszkała blisko to on nadal ma dziewczynę…
      Skoro ma dziewczynę to powinnaś odpuścić, bo jak Ty byś się czuła jakby ktoś się zakochał w twoim chłopaku?

  5. Ja mam tylko najważniejsze wymaganie po za oczywiście charakterem to chłopak musi być wyższy bo inaczej nic! Najgorsze że mam z 180 cm i bardzo bardzo trudno mam znaleść faceta takiego jak ja a tym bardziej wyższego 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj