Chcesz wiedzieć jakie cechy musi mieć idealna dziewczyna? Sprawdź, co mówią na ten temat chłopcy!

Wiele z nas chciałoby poznać myśli płci przeciwnej. Szczególnie w sprawach miłosnych. Chciałybyśmy wiedzieć jakie dziewczyny ich kręcą – blondynki czy brunetki, wysokie czy niskie, nieśmiałe czy pewne siebie? Pytań jest mnóstwo i można by wymieniać bez końca. Czytać w myślach nie umiemy, ale za to spytałyśmy kilku chłopców, jakie dziewczyny mają u nich szanse. Sprawdźcie same!

,,Dla mnie przede wszystkim liczy się to, żeby się nie obrażała co chwilę. Nie ma nic gorszego niż foch bez powodu co kilka dni”. Marcin, 16 lat.

,,Moja wymarzona dziewczyna to taka, która się mną interesuje i o mnie dba. Niestety coraz trudniej taką znaleźć, bo dookoła same księżniczki, wokół których trzeba skakać”. Artur, 17 lat.

,,Drobna brunetka z długimi włosami i zielonymi oczami. Macie namiary na taką?”. Kuba, 15 lat.

,,Chciałbym poznać normalną dziewczynę, a nie taką, która całe przerwy stoi ze swoimi kumpelami i piszczą na cały korytarz albo robią sobie selfie w kiblu”. Adrian, 14 lat.

,,Ładna, wierna, szczera, opiekuńcza, pomysłowa, z poczuciem humoru, szalona, wymieniać dalej?” Krzysiek, 16 lat.

,,Marzę o dziewczynie, która będzie dla mnie jednocześnie najlepszą przyjaciółką, z którą będę mógł pogadać na wszystkie tematy. Wygląd też oczywiście jest ważny, ale nie mam jednego ideału, chociaż wolę blondynki”. Kamil, 18 lat.

,,Lubię ćwiczyć, więc moja dziewczyna nie może być leniem. Fajnie jakby uprawiała jakiś sport i nie mam na myśli zawodów w leżeniu na kanapie. Wysportowane laski są najlepsze!”. Łukasz, 17 lat.

,,Nie szukam na razie dziewczyny na stałe, ale moja żona będzie musiała umieć dobrze gotować i być zadbana. Żadnych dresów po chacie, tylko jakieś fajne ciuszki”. Kacper, 17 lat.

,,Dziewczyna musi akceptować moich kumpli i fakt, że czasem się z nimi spotykam. Poza tym odrobina zazdrości jest fajna, byle nie przeginała”. Adam, 16 lat.

O jakich dziewczynach marzą chłopcy?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

31 KOMENTARZE

 1. hej , jestem brunetką mam zielono niebieskie oczy , interesuje sie tańcem czyli jakis sport haha mam 15 lat jestem oprócz dobrą dziewczyną dla chłopaka myślę że jestem też jego przyjaciółką, zawsze akceptuje gdy mój chłopak ma ochotę wyjść z swoimi kumplami, prawie nigdy sie nie obrażam na chłopaka, i troszkę potrafię być zazdrosna haha pozdrawiam

 2. Macie namiary na Adriana. Mam 13 lat i chętne go poznam . Jeżeli mogę wiedzieć jeszcze w jakiej okolicy mieszkasz. Jeżeli gdzieś pod Wrocławiem w stronę strzelona to jestem bardzo chętna.

 3. Pytanie do męskiego grona czytelników:
  Co sądzicie o dziewczynach z rudymi włosami?

  (Sama mam brązowe ale moja przyjaciółka ma rude i tak się wsumie zastanawiałyśmy)

  • Kuba 15 lat. Jestem brunetką mam zielone oczy jestem bardzo drobna. I nie to że sie odchudzam. Sama próbuję przytyć mam 12 lat i ważę 32kg.Masakra.Lubie uprawiać sport najbardziej lubię boks i Unihokej. (nie wiem jak pisze się Unihokej XD). Lubię niespodzianki. Mam instagrama ale nie robię sobie co chwila selfie. Wrzucam częsta jakieś zdjęcia przyrody. Gdzie bym mogła znaleźć Kubę? ?

 4. Jeśli ci chłopcy naprawdę istnieją to z chęcią poznałabym się z Łukaszem, sama dużo ćwiczę na siłowni i uprawiam sporty, a możliwość dzielenia się tym z bliższa osobą jest super ? jeśli chciałbyś się poznać odezwij się pod komentarzem, mam 15 lat ?

 5. Oni mogą mieć wymagania, a jak dziewczyna ma to już jest “z takimi wymaganiami to Ty sobie chłopaka nie znajdziesz”… pozdrawiam (*)

 6. Każdy z tych chłopaków mądrze pisze. Aż jestem dumna z nich. Życzę im, aby znaleźli te jedyne. Jak któryś z okolic Rzeszowa, to pisać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here