Czy warto randkować przez Internet? A może to zwykła strata czasu? Przekonaj się, czytając ten wpis!

Niemal każda nastolatka ma swobodny dostęp do Internetu. Co więcej, większość młodych osób korzysta z więcej niż jednego urządzenia będącego połączonym z siecią. To daje wiele możliwości, również jeśli chodzi o szukanie drugiej połówki. Istnieje wiele portali, na których możemy poznać chłopaka, ale czy to faktycznie skuteczny sposób na poznanie kogoś? Jakie są zalety i jakie wady tej metody? Czytaj dalej!

Plusy i minusy randkowania online

PLUS: Możesz poznać kogoś bez wychodzenia z domu. Jeśli tylko nie korzystasz z kamerki, możesz flirtować w starym, rozciągniętym dresie, nieumytych włosach i bez makijażu. Co więcej, będziesz miała powodzenie! Warunkiem jest to, że posiadasz kilka ładnych fotek, które umieścisz na swoim profilu, ale z tym nie powinno być raczej problemu.

MINUS: Chłopak może wyglądać nieco inaczej na żywo. Z pewnością wrzucasz do sieci zdjęcia, na których wyglądasz korzystnie i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu (prawie) każdy tak robi. Gorzej, jeśli Ty ze zdjęć i Ty ze świata realnego, to dwie różne osoby (stanowczo to odradzamy!). Pokusa przerobienia zdjęć jest czasem naprawdę silna i ulegają jej nie tylko dziewczyny. Randkując z kimś przez Internet musisz liczyć się z tym, że możesz zostać oszukana, a prawdziwy wygląd chłopaka poznasz dopiero na żywo.

PLUS: Masz duży wybór. W sieci możesz przebierać i wybierać do woli. Chłopak wysoki lub niski, brunet, a może blondyn, szczupły albo umięśniony. Można to porównać do przeglądania katalogu 🙂 Oczywiście w żadnym wypadku nie namawiamy do traktowania chłopców w sposobów przedmiotowy, ale chodzi nam o to, że możesz tam szukać chłopaka swoich marzeń, zbliżonego do Twojego ideału i masz na to większe szanse, bo w końcu oni sami tak jakby się tam ,,zgłaszają”.

MINUS: Możesz mieć problem ze znalezieniem kogoś ,,normalnego”. Już wyjaśniamy o co chodzi. Wielu chłopców idzie na imprezę nie po to, aby poznać miłość swojego życia, ale po to, aby się zabawić. Wielu z nich szuka również przygód w Internecie. Trzeba być ostrożnym i nie zakochiwać się od razu, żeby uniknąć rozczarowań.

PLUS: Łatwiej zacząć rozmowę. To zrozumiałe, że przez Internet łatwiej jest przełamać lody niż podczas spotkania face to face. Dzięki temu możecie się lepiej poznać i gdy już dojdzie do spotkania ,,w realu”, będziecie mieli więcej wspólnych tematów do rozmowy.

MINUS: Problem podczas spotkania na żywo. Fakt, że super Wam się ze sobą pisze, nie musi wcale oznaczać, że tak samo będzie na żywo. Stres może spowodować, że randka okaże się niewypałem.

Czytaj także: Na co chłopcy zwracają uwagę podczas pierwszego spotkania?

randkowanie online

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj