Podoba Ci się pewien chłopak, ale nie jesteś pewna, czy nie jesteś dla niego tylko koleżanką? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Czasami zdarza się, że obdarzamy uczuciem kogoś, kto nie czuje do nas tego samego. Choć bardzo się staramy i mamy nadzieję, że pewnego dnia on nas pokocha, najczęściej dzieje się inaczej. Żyjemy ciągłymi marzeniami i nie zauważamy ewidentnych sygnałów. Sprawdź, po czym poznać, że on traktuje Cię jak zwykłą koleżankę.

Po czym poznać, że jesteś dla niego tylko koleżanką?

#1. Nie flirtuje z Tobą

Być może dotychczas tłumaczyłaś to sobie jego nieśmiałością, jednak prawda jest nieco bardziej brutalna. On Cię nie podrywa, bo nie chce tego robić. Gdyby liczył na coś więcej, wiedziałabyś o tym.

#2. Nie odzywa się do Ciebie jako pierwszy

Albo robi to bardzo rzadko. Oczywiście rozmawia z Tobą normalnie, gdy Ty się do niego odezwiesz, ale sam nie wychodzi z inicjatywą. Cóż, widocznie nie odczuwa takiej potrzeby.

#3. Opowiada Ci o innych dziewczynach

To powinien być dla Ciebie jasny sygnał. Możliwe, że traktuje Cię jak przyjaciółkę, której może się ze wszystkiego zwierzyć lub – co gorsza – nawiązał z Tobą kontakt, bo tak naprawdę podoba mu się Twoja przyjaciółka i w ten sposób chciałby się do niej zbliżyć.

#4. Nie proponuje Ci spotkań

Planowanie Waszych wspólnych wyjść to Twoja rola. On się po prostu zgadza (lub nie) na Twoje propozycje.

#5. Często jest zajęty

Gdy odzywasz się do niego, często wykręca się brakiem czasu, choć wiesz, że tak naprawdę nie robi nic ważnego. Po prostu średnio ma ochotę rozmawiać z Tobą codziennie.

#6. Zdradza Ci swoje sekrety

Wiesz o nim rzeczy, których wolałabyś nie wiedzieć? Jeśli on bez żadnych oporów opowiada Ci o swoich tajemnicach, to raczej nie ma tu szans na big love. Gdyby chciał Cię poderwać, zachowałby te szczegóły dla siebie, aby wypaść jak najlepiej w Twoich oczach.

#7. Mówi Ci, że jesteś dobrą przyjaciółką

To jasny przekaz: przyjaciółką, a nie kochanką. On chce się z Tobą jedynie kolegować.

Nie każdy chłopak, który z Tobą rozmawia, chce z Tobą chodzić. Pogódź się z tym i ciesz z tego powodu, bo z takich znajomości możesz się wiele dowiedzieć na temat płci przeciwnej 🙂 Jeśli zdążyłaś się już zakochać, to nie mamy dobrych wieści: lepiej będzie sobie odpuścić. Jest oczywiście minimalna szansa, że on jest nieśmiały lub kiedyś uświadomi sobie to, że Cię kocha. ,,Kiedyś” to jednak odległa przyszłość, a do tego czasu możesz sporo wycierpieć przez tę sytuację, dlatego jeśli widzisz, że on wysyła Ci powyższe sygnały, to lepiej zacznij traktować go jak zwykłego kolegę.

przyjaźń z chłopakiem

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj