Coraz częściej dopada Cię wrażenie, że to co czujesz do swojego chłopaka, to jednak nie jest miłość? Sprawdź, po czym poznać, że przestałaś go kochać!

Początki związków zawsze są piękne. Radość, przyspieszone bicie serca, motyle w brzuchu… Tak to najczęściej wygląda. Z biegiem czasu jednak emocje zaczynają opadać, uczucia nieco gasną i pojawia się szara rzeczywistość. Jego żarty już nie są takie śmieszne, beztroska zaczyna wkurzać, dotyk nie wywołuje dreszczy, a bałaganiarstwo doprowadza do szału. Twój ,,Miś” już nie jest taki słodki, za to inni chłopcy wydają się bardziej interesujący. Coraz częściej zaczynasz się zastanawiać czy Ty na pewno nadal go kochasz? Czy właśnie tak wyobrażałaś sobie związek z facetem i czy to on jest tym jedynym, z którym chcesz przeżyć resztę dni?

W tym wpisie znajdziesz kilka sygnałów świadczących o tym, że Twoje uczucia się wypaliły. Czytaj dalej!

Po czym poznać, że już go nie kochasz?

Denerwuje Cię jego zachowanie

To normalne, że po czasie zaczynasz zauważać wady swojego ukochanego. Pewnie część jego zachowań przestała Ci się podobać i właściwie jest to zupełnie normalne. Problem pojawia się w momencie, gdy praktycznie WSZYSTKO zaczyna Cię w nim wkurzać.

Wywołujesz kłótnie

Niektóre związki funkcjonują w ten sposób, że zakochani na zmianę kłócą się i godzą ze sobą. Jeśli im to odpowiada, to wszystko jest w porządku. Gorzej, gdy to jedna strona (w tym wypadku Ty), cały czas prowokuje konflikty. Być może wynika to z tego, że podświadomie próbujesz sprowokować swojego chłopaka, żeby zakończył ten związek, bo sama nie masz na to odwagi.

Przestałaś się starać

To normalne, że z czasem staramy się o siebie trochę mniej. ,,Zdobyliśmy” partnera i wydaje nam się, że jest już nasz na zawsze. To niestety tak nie działa i prędzej czy później może okazać się, że mniejsze zaangażowanie zaczęło przeszkadzać Twojej drugiej połówce. Jeśli on cały czas wychodzi z inicjatywą i proponuje różne rzeczy, a Ty nie dość, że sama nie dajesz nic od siebie, to jeszcze na wszystko kręcisz nosem, to być może dzieje się tak dlatego, że przestałaś go kochać i nie chcesz z nim nigdzie wychodzić.

Zwracasz większą uwagę na innych chłopców

Żadna z nas nie jest ślepa, więc to oczywiste, że zwracamy uwagę na płeć przeciwną. Co innego jednak zawiesić na kimś oko przez parę sekund, a co innego pożerać kogoś wzrokiem i układać w głowie scenariusze, co by było gdyby... To nie wróży nic dobrego, więc jeśli zauważyłaś, że inni chłopcy interesują Cię bardziej, niż Twój chłopak, to powinnaś zastanowić się nad sensem Waszego związku.

Nie tęsknisz za swoim chłopakiem

Masz dużo ciekawych zajęć, a chłopak jest właściwie dodatkiem lub wypełnieniem czasu wolnego. Jest, ale jakby go nie było, to też nic by się nie stało. Bez względu na to, czy jego podejście jest takie samo jak Twojego, to bycie w takim związku jest troszeczkę nie fair, nie tylko wobec niego, ale również wobec Ciebie samej. Może nie warto się już dłużej oszukiwać?

Denerwuje Cię jego dotyk

Kiedyś każde jego muśnięcie wywoływało dreszcze, a teraz jesteś wręcz rozdrażniona. Wyrywasz się przy pierwszej możliwej okazji i najchętniej ograniczyłabyś kontakt fizyczny do minimum. Chyba trzeba zacząć walczyć o ten związek albo się rozstać, bo tak się nie da żyć.

Powyższe przykłady to zdecydowanie czarny scenariusz związku. Mamy nadzieję, że ten problem Cię nie dotyczy, jeśli jednak dopadły Cię jakieś wątpliwości i zauważyłaś u siebie któryś z powyższych objawów, to nie panikuj. Każda z nas ma czasem gorszy dzień (szczególnie, jeśli akurat mamy okres) i nasz chłopak może nas wtedy denerwować. Daj sobie czas, poobserwuj swoje reakcje i jeśli nic się nie zmieniło, to spróbuj jeszcze powalczyć o ten związek. Powodzenia!

Czytaj także: Jak bezboleśnie zerwać z chłopakiem?

Po czym poznać, że już go nie kochasz?

Źródło zdjęć: http://favim.com

3 KOMENTARZE

  1. W moim przypadku też wszystko się zgadza… nawet próbowałam przekonać swojego chłopaka do tego że to już nie ma sensu i że po prostu się przyzwyczailiśmy, ale on jest ślepy i tego nie widzi. Ja się nie staram, on się nie stara, wszystko jest do dupy ale on tego nie widzi i cały czas mówi że musimy być razem. Widać że obaj się męczymy, a moje rozmowy z nim nic nie wnoszą -,-

  2. Wszystko idealnie pasuje… Jestem z nim 2 lata i chyba szkoda mi po prostu z nim zerwać.. Że szkoda mi „wyrzucić” te 2 lata.. 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj