Masz przeczucie, że Twój chłopak nie jest Ci wierny? Sprawdź sygnały, świadczące o tym, że on Cię zdradza.

Po czym poznać, że ON Cię zdradza?

#1. Zaczął o siebie bardziej dbać. Jeśli on nigdy nie zwracał zbyt dużej uwagi na swój wygląd i z czasem przestał o siebie dbać, a nagle to uległo zmianie, to może to być zastanawiające. Oczywiście styczeń to najczęściej miesiąc, w którym spełniamy nasze noworoczne postanowienia, więc jego metamorfoza może mieć z tym związek. To zachowanie w połączeniu z innymi, może jednak świadczyć o niewierności.

#2. Ukrywa swoją korespondencję. Nagle przestał się rozstawać z telefonem i zabiera go nawet do łazienki, a także zmienił hasło na pocztę oraz FB? Chyba coś przed Tobą ukrywa.

#3. Nie interesuje się Tobą. Zaobserwowałaś nagłą zmianę w jego zachowaniu? A może problem pojawił się już dawno i stopniowo narastał? Jeśli on nie poświęca Ci już tyle uwagi, co kiedyś, nie zauważa nowej fryzury lub tego, że jesteś smutna i nie mówi Ci komplementów, to możliwe, że jego uwaga jest skupiona na kimś innym.

#4. Często Cię krytykuje. Coraz częściej słyszysz nieprzychylne uwagi pod swoim adresem? Masz wrażenie, że on Cię nie akceptuje? Bez względu na to, co sprawia, że on zachowuje się w ten sposób, powinnaś przeprowadzić z nim poważną rozmowę.

#5. Nagle zaczął proponować wspólne wyjścia. Wydawać by się mogło, że to dobrze – nareszcie wpadł na to, że moglibyście iść razem do kina albo na kolację. Jednak jeśli zaobserwowałaś innego sygnały, może to niestety oznaczać, że on próbuje zatuszować poczucie winy albo uśpić Twoją czujność.

#6. Masz przeczucie, że Cię zdradza. Czasami to nasza kobieca intuicja podpowiada nam, że partner nie jest wierny. Czy warto posłuchać głosu serca? Przede wszystkim zacznij przyglądać się chłopakowi i poszukaj ewentualnych dowodów zdrady.

Pamiętaj, że nawet jeśli któryś z sygnałów pasuje do Twojego związku, to jeszcze nie oznacza zdrady. Przede wszystkim obserwuj chłopaka. Jeśli on nigdy nie udostępniał Ci FB, poczty, a telefon miał przy sobie, to może tak po prostu ma i wcale nie musi to oznaczać, że Cię zdradza. Pojedyncze zachowanie również nie musi oznaczać najgorszego. Jeśli jednak kilka punktów pasuje do zachowania Twojego chłopaka, to nie czekaj, tylko jak najszybciej poważnie z nim porozmawiaj.

Po czym poznać, że ON Cię zdradza?
Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj