Źródło: Pinterest

Podoba Ci się od dłuższego czasu, ale nie wiesz czy on czuje to samo? Sprawdź sygnały, które świadczą o tym, że stracił dla Ciebie głowę!

Jesteś zakochana i chciałabyś wiedzieć, czy z wzajemnością? W tym wpisie znajdziesz kilka sygnałów, które nieświadomie wysyłają chłopcy, gdy podoba im się jakaś dziewczyna. To właśnie po tym rozpoznasz, że on na Ciebie leci.

Po czym poznać, że ON na Ciebie leci?

Szuka Twojego wzroku. Zakochany chłopak będzie chciał cały czas ma Ciebie patrzeć, dlatego za wszelką cenę będzie utrzymywał z Tobą kontakt wzrokowy.

Przebywa blisko Ciebie. Jeśli mu się podobasz on będzie cały czas kręcił się w pobliżu. Jeśli byle pretekst wystarczy, żeby znalazł się obok Ciebie, to znaczy, że on na Ciebie leci!

Często się do Ciebie odzywa.  Jeśli pisze do Ciebie jako pierwszy, to oznacza, że jesteś dla niego bardzo ważna.

Interesuje się Tobą. Zauroczony chłopak będzie się interesował tym, co dzieje się w Twoim życiu. Jeśli dodatkowo zapamiętuje to, co mu mówisz i potrafi nawiązuje później do tematu, to znaczy, że bardzo Cię lubi :>

Pomaga Ci jak tylko może. Jesteś dla niego ważna, więc to oczywiste, że będzie robił wszystko, żeby Ci pomóc. Trudne zagadnienie z matmy, remont pokoju, zakupy? Żaden problem.

Unosi brwi, gdy z Tobą rozmawia. To oznaka, że mu się podobasz. U chłopaków to odruch bezwarunkowy, więc oni nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że tak robią.

Dotyka Cię ,,przypadkiem”. Idziecie obok siebie, a on dotyka swoim ramieniem Twoje? Albo siada tak blisko Ciebie, żeby Wasze kolana się ze sobą stykały? To znaczy, że chce być jak najbliżej Ciebie!

Twoje zdanie ma dla niego ogromne znaczenie. Jeśli w prawie każdej kwestii chce znać Twój punkt widzenia i wciąż pyta Cię o zdanie, to niewątpliwie świadczy o tym, że jesteś mu bardzo bliska i wiele dla niego znaczysz.

Jest o Ciebie zazdrosny. Ma zły humor, gdy widzi jak rozmawiasz z innym chłopakiem, albo na siłę wyszukuje wady Twojego ulubionego aktora, tak aby uświadomić Ci, że wcale nie jest taki przystojny? To znak, że chce spławić potencjalną ,,konkurencję”!

Jeżeli większość z tych zachowań pasuje do niego to znaczy, że kompletnie zwariował na Twoim punkcie 🙂

Po czym poznać, że ON na Ciebie leci?

Źródło zdjęć: http://tumblr.com

2 KOMENTARZE

  1. Ja mam bardzo skomplikowaną sytuację. On dowiedział się że lecę na niego od mojej koleżanki która to powiedziała jego kumplach. Teraz każdy w szkole mówi że jestem jego dziewczyną, a jego znajoma powiedziała że jak on czasami mnie widzi w oknie to mówi: ,,O! *******!! :D” (******* -imię i nazwisko). Chłopak jest starszy ode mnie o trzy lata…. ;-;

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj