Podoba Ci się od dłuższego czasu, ale nie wiesz czy on czuje to samo? Sprawdź sygnały, które świadczą o tym, że stracił dla Ciebie głowę!

Jesteś zakochana i chciałabyś wiedzieć, czy z wzajemnością? W tym wpisie znajdziesz kilka sygnałów, które nieświadomie wysyłają chłopcy, gdy podoba im się jakaś dziewczyna. To właśnie po tym rozpoznasz, że on na Ciebie leci.

Szuka Twojego wzroku. Zakochany chłopak będzie chciał cały czas ma Ciebie patrzeć, dlatego za wszelką cenę będzie utrzymywał z Tobą kontkt wzrokowy.

Przebywa blisko Ciebie. Jeśli mu się podobasz on będzie cały czas kręcił się w pobliżu. Jeśli byle pretekst wystarczy, żeby znalazł się obok Ciebie, to znaczy, że on na Ciebie leci!

Często się do Ciebie odzywa.  Jeśli pisze do Ciebie jako pierwszy, to oznacza, że jesteś dla niego bardzo ważna.

Interesuje się Tobą. Zauroczony chłopak będzie się interesował tym, co dzieje się w Twoim życiu. Jeśli dodatkowo zapamiętuje to, co mu mówisz i potrafi nawiązuje później do tematu, to znaczy, że bardzo Cię lubi :>

Pomaga Ci jak tylko może. Jesteś dla niego ważna, więc to oczywiste, że będzie robił wszystko, żeby Ci pomóc. Trudne zagadnienie z matmy, remont pokoju, zakupy? Żaden problem.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

1 KOMENTARZ

  1. Ja mam bardzo skomplikowaną sytuację. On dowiedział się że lecę na niego od mojej koleżanki która to powiedziała jego kumplach. Teraz każdy w szkole mówi że jestem jego dziewczyną, a jego znajoma powiedziała że jak on czasami mnie widzi w oknie to mówi: ,,O! *******!! :D” (******* -imię i nazwisko). Chłopak jest starszy ode mnie o trzy lata…. ;-;

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here