Źródło: Pinterest

Nie jesteś pewna, czy to co czujesz, to właśnie miłość? W tym wpisie dowiesz się, po czym poznać, że jesteś zakochana.

Miłość to jedno z piękniejszych uczuć, jakiego możemy w życiu doświadczyć. Nie zawsze jednak jesteśmy na 100% pewne, co tak właściwie czujemy. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na siebie z boku. Poniżej znajdziesz kilka zachowań, które świadczą o tym, że jesteś zakochana. Sprawdź sama!

Po czym poznać, że się zakochałaś?

#1. Czujesz euforię. Jeśli poznałaś niedawno fajnego chłopaka i od tego czasu masz w sobie tyle radości i energii, że mogłabyś góry przenosić, to najprawdopodobniej świadczy o tym, że jesteś zakochana.

#2. Masz motyle w brzuchu. To bardzo częsty objaw zakochania. Skurcze mięśni porównywane do motyli fruwających w żołądku nie dla wszystkich są przyjemne, choć większość osób ma z nimi miłe skojarzenia.

#3. Pocą Ci się dłonie. Zakochanie to nie jedynie przyjemności, ale również spora dawka stresu i dylematów (np. ,,czy moje uczucia są odwzajemnione?”). Nic więc dziwnego, że ręce zaczynają się pocić i trząść, szczególnie gdy ON jest w pobliżu.

#4. Masz wahania nastroju. Z jednej strony totalna euforia, a za chwilę kompletny dołek. Szczególnie często można to zaobserwować u dziewczyn, które kochają bez wzajemności. Miłość to radość, ale nieodwzajemnione uczucie powoduje smutek. To zupełnie normalne.

#5. Przyspieszone bicie serca. Osoby zakochane bardzo dobrze to znają. Gdy obiekt uczuć znajduje się w pobliżu, serce wali tak mocno, jakby chciało wyskoczyć z piersi.

#6. Myślisz tylko o nim. Zakochana dziewczyna nie umie skupić się na niczym innym niż o obiekt jej westchnień. Nie tylko jej myśli krążą wokół ukochanego, ale również słowa. Można powiedzieć, że jest monotematyczna, ale jest to całkowicie normalne zjawisko 🙂

Czytaj także: Jak zwrócić uwagę nieznajomego?

Zakochana dziewczyna

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj