Źródło: Pinterest
Jeśli zastanawiasz się po czym rozpoznać wartościowego chłopaka, to dobrze trafiłaś! W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Poznałaś chłopaka i chciałabyś się przekonać, czy warto angażować się w tę znajomość? Poniżej znajdziesz 8 cech, po których rozpoznasz wartościowego chłopaka – jeśli większość z nich się zgadza, to śmiało możesz rozwijać tę relację.

1. Nie jest kobieciarzem. To bardzo ważna cecha. Jeśli wokół tego chłopaka zawsze jest wianuszek dziewczyn, to z pewnością nie jest on wartościowy, ale jeśli miał wcześniej 1-2 dziewczyny i traktował je poważnie, to dobrze o nim świadczy.

2. Szanuje innych ludzi. Najważniejszy jest szacunek wobec rodziców i dziadków, ale wartościowy chłopak ma go również w stosunku do obcych, z którymi nie jest spokrewniony.

3. Ma dobre stopnie. Jeśli on nie zaniedbuje nauki, bo zdaje sobie sprawę z tego, że od niej zależy jego przyszłość, to dobry znak. Nie każdy musi mieć sprecyzowane plany na przyszłość w wieku nastu lat, ale dobrze by było, żeby myśleć choć trochę o swoim życiu.

4. Ma zwierzę. Oczywiście brak zwierzęcia nie dyskwalifikuje chłopaka, ale jeśli on ma psa lub kota, o którego dba, to znaczy, że jest wartościowym człowiekiem. Zwierzę to odpowiedzialność, więc jeśli sumiennie się nim opiekuje, to znaczy, że w przyszłości zaopiekuje się Tobą.

5. Nie każe na siebie czekać. Chłopak, który szanuje Ciebie oraz Twój czas i nie spóźnia się na spotkania jest więcej wart niż ten, który nie liczy się z Tobą i nie umie nawet wysłać sms-a, że dotrze na spotkanie z poślizgiem.

6. Nie jest kłótliwy. Oczywiście nie chodzi o unikanie konfliktów poprzez zamiatanie ich pod dywan, ani o przepraszanie i wyciąganie ręki na zgodę za każdym razem, bez względu na to, kto zawinił. Jeśli jednak on dąży do rozmowy i pogodzenia się to bardzo dobrze o nim świadczy.

7. Ma ciekawe hobby. Chłopak, który posiada zainteresowania, którymi może Ci zaimponować, jest bardziej wartościowy niż taki, który całe dnie spędza grając w gry na komputerze.

8. Jest dżentelmenem. Wartościowego chłopaka rozpoznasz po tym, że traktuje Cię jak księżniczkę i dba o Ciebie jak nikt inny. Jeśli on właśnie taki jest, to znaczy, że trafiłaś na wartościową osobę, której warto dać szansę.

Czytaj także: Po czym poznać, że ON jest w Tobie totalnie zabujany?

Źródło zdjęć: Pinterest

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj