Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz sygnały, po których poznasz, że ON jest w Tobie totalnie zabujany.

Podoba Ci się chłopak od dłuższego czasu, ale nie wiesz czy on czuje do Ciebie to samo? Sprawdź sygnały, które świadczą o tym, że stracił dla Ciebie głowę i jest totalnie zabujany!

Często się do Ciebie odzywa.  Jeśli pisze do Ciebie jako pierwszy, to oznacza, że jesteś dla niego priorytetem.

Zapamiętuje wszystko co do niego mówisz. Zakochany chłopak będzie uważnie Ciebie słuchał. Powiedziałaś, że chciałabyś zagrać w minigolfa, a on już po tygodniu zabiera Cię tam na randkę albo wspomniałaś, że nie słodzisz kawy, a on na drugi dzień zaprasza Cię do kafejki i nawet nie pyta o cukier? To znak, że bardzo mu na Tobie zależy.

Szuka Twojego wzroku. Zakochany chłopak będzie chciał cały czas ma Ciebie patrzeć, dlatego za wszelką cenę będzie utrzymywał z Tobą kontakt wzrokowy.

Daje Ci prezenty bez okazji. Jeśli ON robi wszystko by Cię uszczęśliwić i robi Ci różne niespodzianki, to znaczy, że siedzisz mu mocno w głowie.

Interesuje się Twoimi sprawami. Chce wiedzieć jak spędziłaś dzień, co Cię zdenerwowało, co rozśmieszyło. Zainteresowany chłopak będzie chciał wiedzieć wszystko na Twój temat!

Chce poznać Twoją rodzinę i przedstawić Ciebie swojej. To znaczy, że traktuje Cię bardzo poważnie. W końcu zwykłych koleżanek nie przedstawia się rodzicom 🙂

Pomaga Ci jak tylko może. Jesteś dla niego ważna, więc to oczywiste, że będzie robił wszystko, żeby Ci pomóc. Trudne zagadnienie z matmy, remont pokoju, zakupy? Żaden problem.

Łaskocze Cię. Zakochany chłopak będzie szukał pretekstu, żeby Cię dotknąć, a łaskotki to świetny sposób, żeby znaleźć się bardzo blisko Ciebie.

Twoje zdanie ma dla niego ogromne znaczenie. Jeśli w prawie każdej kwestii chce znać Twój punkt widzenia i wciąż pyta Cię o zdanie, to niewątpliwie świadczy o tym, że jesteś mu bardzo bliska i wiele dla niego znaczysz.

Dotyka Cię ,,przypadkiem?. Idziecie obok siebie, a on dotyka swoim ramieniem Twoje? Albo siada tak blisko Ciebie, żeby Wasze kolana się ze sobą stykały? To znaczy, że chce być jak najbliżej Ciebie!

Nie umie się na Ciebie gniewać. Odwołałaś w ostatniej chwili spotkanie albo powiedziałaś mu coś głupiego, a on mimo tego nie jest na Ciebie zły? W takim razie musi mu bardzo zależeć 🙂

Jest o Ciebie zazdrosny. Ma zły humor, gdy widzi jak rozmawiasz z innym chłopakiem, albo na siłę wyszukuje wady Twojego ulubionego aktora, tak aby uświadomić Ci, że wcale nie jest taki przystojny? To znak, że chce spławić potencjalną ,,konkurencję?!

Martwi się o Ciebie. Jeśli chłopak dba o Twoje bezpieczeństwo i zawsze po spotkaniu odprowadza pod same drzwi lub każde informować, że bezpiecznie dotarłaś do domu, to niewątpliwie świadczy o tym, że jesteś dla niego bardzo ważna.

Jeżeli większość z tych zachowań pasuje do niego to znaczy, że kompletnie zwariował na Twoim punkcie 🙂

Polecamy: Jak przekonać rodziców do starszego chłopaka?

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Świetne artykuły 🙂 Codziennie sprawdzam,czy pojawia się cos nowego i czytam tez starsze 🙂 Może stworzyvir post, co zrobić z dużym nosem? Bylabym wdzięczna 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj