Źródło: Pinterest

Jak czerpać radość życia, kiedy masz „doła”? Mamy dla Ciebie kilka pomocnych trików.

Na popularnego ,,doła”, nawet codziennie rytuały mogą pomóc w poprawie nastroju i to tanim kosztem. Mamy dla Was Ciebie wskazówek co robić, gdy masz zły nastrój.

Pomysły na poprawienie nastroju

#1. Zrób sobie masaż

Nalej do wanny ciepłą wodę i wlej kremowy płyn, który będzie się mocno pienił. Podczas kąpieli wymasuj ciało przy użyciu balsamu lub olejku. To niezwykle odpręży i zrelaksuje Cię przed pójściem spać i z pewnością poprawi Ci humor. Jeśli chcesz pobudzić krążenie, użyj specjalnej rękawicy.

#2. Spotkaj się z przyjaciółmi

Częste spotkania z przyjaciółmi są bardzo ważne, bo tylko wtedy, utrzyma się między Wami niezwykła więź. Możecie po prostu porozmawiać przy kawie lub wybrać się do kina na fajną komedię. Pamiętaj, że kontakt przez Internet nie zastąpi spotkań na żywo.

#3. Postaw na przepiękny zapach

Zadbaj o ładny zapach w mieszkaniu (lub tylko w swoim pokoju) – możesz zapalić kilka ulubionych świec lub kadzidełko albo po prostu postawić odświeżacz. O piękne zapachy można zadać również w kuchni, podczas przygotowywania posiłków. Do porannej owsianki dodaj odrobinę cynamonu.

#4. Dużo spaceruj

Wybierz się na długi spacer, wśród zielonych terenów. Odpocznij od spalin i zanieczyszczeń miasta. Jeśli pochodzisz ze wsi, masz zadanie ułatwione, ale również w mieście znajduje się zapewne ogród botaniczny albo park. Warto z tego skorzystać, tym bardziej, że za oknem robi się coraz cieplej.

#5. Powspominaj

Dobre wspomnienia zawsze działają na chwilę kryzysu jak najlepsze lekarstwo. Pooglądaj stare zdjęcia ze wspólnych wyjazdów z przyjaciółmi, imprez czy rodzinnych uroczystości. Z pewnością wywołają one uśmiech na Twojej twarzy i sprawią, że przestaniesz myśleć o rzeczach, które Cię smucą.

Daj znać w komentarzu, jakie są Twoje sposoby na poprawę nastroju!

Czytaj także: 10 kroków do bycia szczęśliwą!

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj