Nasza czytelniczka została oszukana przez chłopaka. Czy powinna mu wybaczyć?

Czy kłamstwo zawsze oznacza koniec związku? A może warto czasem wybaczyć oszustwo drugiej osobie? Przed takim dylematem stanęła nasza czytelniczka. Przeczytajcie jej list

,,Cześć Wam, mam problem i mam nadzieję, że mi coś poradzicie. Chodzi o to, że mój chłopak mnie okłamał i nie wiem czy nasz związek ma dalej sens. Z Przemkiem (imię zmieniłam) jesteśmy razem kilka miesięcy, więc może nie jest to jakoś bardzo długo, ale kochamy się i jesteśmy razem szczęśliwi. Dość szybko poruszyliśmy temat naszego doświadczenia, że tak powiem łóżkowego. Ja już wcześniej spałam z kimś, a on powiedział, że jedna dziewczyna robiła mu dobrze xD Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to prawie to samo. Oczywiście ja też już coś robiłam, więc nie mam o to pretensji. Co nie zmienia faktu, że nienawidzę tej laski. Znaczy no nie znam jej, a oni nie byli nigdy razem, ale ja i tak się czuję jakby tak było.

W każdym razie ostatnio trochę popiliśmy i zaczęliśmy sobie tak szczerze rozmawiać. Wtedy Przemek przyznał mi się, że tak naprawdę to on jeszcze nigdy nic z nikim, ale powiedział tak, bo mu było głupio, że jest niedoświadczony, a poza tym chciał we mnie wzbudzić zazdrość. Sama nie wiem co o tym myśleć. Wkurzyłam się. Z jednej strony może powinnam się cieszyć, bo przecież gorzej by było jakby właśnie zataił, że miał więcej dziewczyn i w ogóle. No ale to jednak kłamstwo i dziwnie się z tym czuję. Powinnam mu wybaczyć?”.

Czytaj także: ,,Mój chłopak nie wie, że…”

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

8 KOMENTARZE

  1. Nie ma co się kłucić lub martwić czymś takim są gorsze sytułacje ( nie czuj się obrażona ) jak piszesz to gorzej by było gdyby miał ?? więcej przeżyć ??????

  2. Te kłamstwo nie było takie '”ciężkie”, więc powinnaś mu wybaczyć. Jednak powinnaś z nim porozmawiać o tym wzbudzeniu zazdrości w tobie, moim zdaniem to było słabe.

  3. Powinnaś mu wybaczyć. Lepiej, że powiedział ci prawdę. A dla chłopaka jednak to duża trudność przyznać się do tak intymnych spraw.

  4. Chyba lepiej żebyś ty była jego pierwszą miłością z którą będzie uprawiał seks niż żeby spiał z pierwszą laską jaka mu sie napatoczy i jak podpijecie to ci dopiero by wyznał, że jednak spał z 20 dziewczynami… Wybacz mu.

  5. Oczywiście, że powinnaś. Przecież on nie chciał wyjść na głupka przed tobą. Wiesz jeśli dziewczyna z kimś już spała, a on nie to dla chłopaków jest to duży obciach. Zresztą dobrze, że cię nie okłamał w druga stronę to znaczy, że nie powiedział ci, że spał z połowa szkoły?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj